Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Платна розробка

Опорні конспекти з теми: "Холодні страви і закуски"

Вміст матеріалу: показано 13 з 65 сторінок

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Опорні конспекти з теми:«Холодні страви і закуски"

Професія: 5122 «Кухар»

Кваліфікація: ІV розряд

Вступ

Значення холодних страв і закусок у харчуванні людини. Сучасні вимоги до оформлення холодних страв і закусок. Технологічний процес приготування гарнірів, соусів для холодних страв і закусок, м’ясного і рибного желе.

Технологія приготування і відпускання бутербродів: простих, асорті, закритих, закусочних. Підготовка продуктів, оформлення. Особливості приготування гарячих бут

Технологічний процес приготування салатів з сирих і відварених овочів: їх асортимент, оформлення і відпускання, норми виходу.

Технологічний процес приготування вінегрету зі збереженням природного кольору компонентів; асортимент, відпускання. Особливості приготування салатів-коктейлів.

Технологія приготування закусок з овочів. Особливості підготовки напівфабрикатів, оформлення і відпускання, асортимент, вимоги до якості, термін реалізації.

Холодні страви і закуски з риби, асортимент. Підготовка і відпускання рибних гастрономічних товарів: риба солона (кета, сьомга, лососина тощо); баликові вироби, ікра зерниста, кетова, паюсна; рибні консерви. Гарніри і соуси, які використовують під час відпускання, оздоблення.

Технологічний процес приготування, оздоблення і відпускання рибного асорті, закусок з оселедця, риби холодної з гарніром, риби під майонезом та заливної (під час масового приготуваннята для подавання на банкетах), риби під маринадом. Гарніри і соуси, вимоги до якості, умови і термін реалізації.

Асортимент холодних страв і закусок з морепродуктів і раків, їх приготування, оформлення, відпускання.

Технологія приготування холодних страв і закусок з м’яса, асортимент. Підготовка, оздоблення і відпускання ковбасних виробів, копченостей. Технологічний процес приготування і відпускання відварних м’ясних продуктів, асортимент, гарніри і соуси; норми закладання продуктів, вимоги до якості, умови і термін реалізації.

Приготування і відпускання холодних страв з яєць і закусок із сиру.

Технологічний процес приготування і відпускання гарячих закусок з риби, м’яса, грибів. Асортимент, особливості приготування, норми виходу.

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.