Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 14:00
Вебінар:
«
Корекція когнітивних процесів. Інклюзія
»
Взяти участь Всі події
Платна розробка

Опорні конспекти з теми: «Гарячі та холодні безалкогольні напої»

Вміст матеріалу: показано 8 з 30 сторінок

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Опорні конспекти з теми: «Гарячі та холодні безалкогольні напої»

Професія: 5122 «Кухар»

Кваліфікація: ІV розряд

Значення напоїв у харчуванні, асортимент напоїв власного та промислового виробництва.

Технологічний процес приготування чаю, особливості подавання. Вимоги до якості. Термін реалізації.

Технологічний процес приготування кави різними способами. Відпускання кави чорної, кави чорної з молоком або вершками, кави на молоці по-варшавському, кави по-східному, кави чорної зі збитими вершками по-віденському, кави чорної з морозивом (глясе). Вимоги до якості, термін реалізації.

Технологічний процес приготування какао і шоколаду, правила відпускання, асортимент. Вимоги до якості, термін реал Технологічний процес приготування і відпускання холодних (прохолодних) напоїв, морсів, асортимент (залежно від місцевих умов).

Технологічний процес приготування безалкогольних коктейлів і крюшонів, молочних прохолодних напоїв, характеристика, групування залежно від продуктів, особливості приготування, оформлення та відпускання. Вимоги до якості напоїв, умови і термін реалізації.

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.