і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
Журнал «Всеосвіта»
Цього літа у житті проекту «Всеосвіта» очікується дуже важлива подія – виходить перший номер нашого глянцевого журналу! Друковане видання «Всеосвіта» має стати справжньою скарбничкою для освітян, в якій вони завжди зможуть відшукати для себе корисну інформацію, цікаві ідеї, і, щонайголовніше – багато натхнення. Ми старанно працювали над створенням статей, цікавинок, ігор та подарунків журналу, і нам кортить швидше поділитися результатами своєї творчої роботи з Вами!
Передплата на рік

Передплата на рік і містить 4 журнали

Якщо у Вас є карта учасника клубу «Всеосвіта», Ви отримаєте передплату на журнал абсолютно безкоштовно, активувавши картку до 31.10.2018

в першому номері журналу

Ви опинитесь за кулісами проекту «Всеосвіта» та ближче познайомитесь із її засновниками - Литвиненком Іваном Миколайовичем та Литвиненко Олесею Анатоліївною. Вони, зокрема, розповіли, що саме підштовхнуло їх, успішних

розробників та підприємців, долучитися до роботи у сфері української освіти, а також поділилися цікавими історіями про те, з чого все починалось для «Всеосвіти», як живе проект та що він прагне втілити в життя в найближчому майбутньому.

Ексклюзивне
інтерв’ю з Оленою
Северенчук

Організаторкою премії Global Teacher Prize Ukraine та представницею громадської спілки «Освіторія»

Інтерв’ю
з Галиною
ткачук

Керівницею творчого гуртка для дітей «Написатор»

Інтерв’ю
з координаторами
стартапу PAGL

Компанією, що займається виготовленням екологічно чистого конструктора для дітей.

Цікавинки
Як змінилась Школа
за 100 років
Спеціально для наших читачів ми провели міні-дослідження про те, як саме змінювалась школа на тлі епох.
Все, що для нас є звичним сьогодні – комп’ютери, проектори, уроки кібербезпеки – колись були справжньою фантастикою для вчителів та школярів. Проте, можливо щось безповоротно пішло з нашої системи освіти? Про це та багато іншого ми поміркуємо в нашій спеціальній рубриці «Школа 100 років тому».
ПОДІЇ:
Міжнародний
день світла
в Україні

Міжнародний день світла в Україні – це нова міжнародна ініціатива ЮНЕСКО, до якої цього року активно приєднався проект «Всеосвіта». В рамках цієї події нашим журналістам вдалося відвідати школи в різних областях України та разом з дітками поміркувати про те, яке ж велике місце займає світло в житті людей. Це чудове свято неймовірно надихнуло нашу команду. Своїм «світлом натхнення» ми прагнемо поділитися і з Вами, детально розписавши всі деталі наших незабутніх пригод!

Книжковий
Арсенал
2018

Одна з найбільш очікуваних інтелектуальних подій України, до якої не могла не приєднатися команда «Всеосвіти». Нові цікаві видання, безпосереднє спілкування з авторами книг та відчуття неповторного літературного піднесення – це лише невеликий перелік того, що нам вдалося зробити, відчути та побачити на цьогорічному Книжковому Арсеналі!

ШКІЛЬНІ АКТИВНОСТІ:
Рухлива гра
Це весела розвивальна гра, яку команда «Всеосвіти»
розробила спеціально для учнів 1-6 класів та їхніх вчителів.

Для школярів – це весела розвага, яка дозволить в легкій формі засвоювати корисні знання, розвивати ерудицію, логіку та асоціативну пам'ять. А для педагогів – це можливість урізноманітнити навчання в класі та залучити всіх учнів до цікавої та пізнавальної гри!

Рухлива гра базується на асоціаціях, а її суть полягає в тому, що дитина має мімікою, жестами, малюнком чи будь-якими іншими діями без слів описати те, що зображено на її картці. Таких карток – понад 30, і всі вони стосуються різних сфер життя людини, тож веселощі в класі просто гарантовані!

В першому номері журналу для «Рухливої гри» буде відведено спеціальний розділ, в якому всі охочі зможуть ознайомитися з детальним планом уроку-гри та вирізати спеціальні картки для його проведення.

Подарунок:
Куля «Тріскіле»
Ця непроста, на перший погляд, конструкція –
зовсім не проблема для маленьких дитячих рученят.

Численні грані та повороти не такі вже й складні, якщо колективною творчою роботою опікується мудрий вчитель-наставник.

В першому номері нашого журналу Ви знайдете шаблон кулі «Тріскіле» та детальну інструкцію по її складанню.

Продублювавши шаблон, кожен вчитель має змогу залучити до творчої роботи весь свій клас! При цьому, школярі мають проявити свій смак та власноруч розмалювати власну кулю, що обов’язково додасть до колективної роботи яскраву нотку індивідуальності!

Отримати журнал:
Передплата на рік
Оформіть передплату на рік та щоквартально читайте свіжий номер журналу «Всеосвіта»
Власники картки учасника клубу «Всеосвіта» автоматично
отримують річну безкоштовну передплату на журнал активувавши картку до 31.10.2018

Дорогі вчителі, спеціально для найактивніших освітян ми розробили ексклюзивну карту учасника клубу «Всеосвіта»! Це карта програми лояльності, яка робить Вас учасником закритого клубу та надає знижку 20% на всі послуги нашого порталу!