Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Настільно-друковані ігри у роботі з дітьми з ООП
»
Взяти участь Всі події
Платна розробка

Опорні конспекти з теми: «Солодкі страви»

Вміст матеріалу: показано 9 з 43 сторінок

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Опорні конспекти з теми: «Солодкі страви"

Професія: 5122 «Кухар»

Кваліфікація: ІV розряд

. Значення та класифікація солодких страв у харчуванні.

. Асортимент страв зі свіжих і швидкозаморожених плодів та ягід. Підготовка плодів та ягід свіжих і швидкозаморожених. Особливості приготування фруктових салатів, асортимент, вимоги до якості.

Технологічний процес приготування і відпускання компотів зі свіжих, заморожених, сушених і консервованих плодів та ягід. Вимоги до якості страв, термін реалізації.

. Підготовка і використання речовин, здатних утворювати желе.

Технологічний процес приготування і відпускання солодких страв з утворен­ням желе (киселів, желе, мусів, самбуків, кремів). Вимоги до якості страв, термін реалізації.

Приготування м’якого морозива у фризерах. Відпускання морозива з сиропом, свіжими і консервованими фруктами.

. Технологічний процес приготування і відпускання гарячих солодких страв, їх асортимент, особливості приготування, оформлення і відпускання. Вимоги до якості. Термін реалізації.

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.