Новини
2509
6 лютого 2020 о 13:36

Президент і прем’єр презентували онлайн-платформу «Дія. Цифрова освіта»

На презентації єдиного мобільного додатку для держпослуг і реєстрації документів «Дія» та державного освітнього вебпорталу Osvita.diia.gov.ua виступили глава держави Володимир Зеленський та голова уряду Олексій Гончарук.

Національна онлайн-платформа «Дія. Цифрова освіта» – Оsvita.diia.gov.ua – міститиме «сезони» освітніх «серіалів» (тобто багатосерійні відеокурси) як для новачків, так і для підвищення цифрової кваліфікації досвідчених користувачів.

Для озвучування освітніх серіалів запрошені зірки – Ольга Сумська, Руслан Ханумак тощо.

Наразі на порталі викладені:

Також для новачків викладені три «сезони» (8, 7 і 7 серій – загалом 22 серії) освітнього серіалу «Базові цифрові навички».

Невдовзі на порталі викладуть ще 5 освітніх курсів – анонсували на презентації платформи Володимир Зеленський та Олексій Гончарук.

Згодом на порталі роз’яснюватимуться нюанси користування національним мобільним додатком для державних послуг (насамперед для реєстрації та пред’явлення документів) «Дія» (додаток для iOs – https://vse.ee/brj, для Android – https://vse.ee/bri ).

Окрім того, на Osvita.diia.gov.ua міститься і тестування для перевірок набутих у відеокурсах навичок цифрової грамотності дорослого громадянина.

Цифрова грамотність це те, що сьогодні є основою конкурентоспроможності нашої країни у світі, – наголосив на презентації онлайн-платформи прем’єр-міністр Олексій Гончарук. – Це виклик, який ми також приймаємо.

За три наступні роки ми маємо намір навчити користуватися та розвивати свої цифрові навички як мінімум 6 мільйонів українців. Це величезна цифра, це величезна амбіція, але це те, що наблизить нас до найвищих цифрових стандартів.

Розкажіть про це своїм рідним, близьким, тим, хто ще недостатньо має навички, для того, щоб вони їх удосконалювали. Це зробить нашу спільну задачу з перетворення України на сучасну ефективну цифрову державу-у-смартфоні простішою, – закликав Олексій Валерійович.

Також голова уряду навів таку статистику: наразі лише 9% українців користуються публічними державними послугами онлайн, а 91% – не використовують онлайн-інструменти для взаємодії із державою.

Державна онлайн-платформа «Дія. Цифрова освіта» відіграє серйозну роль у процесі стрімкого збільшення першого та зменшення другого з цих статистичних показників, – впевнений пан Гончарук.

Вас також можуть зацікавити такі матеріали: 

Цифровізація української освіти: які зміни очікують загальноосвітні школи

Школа ХХІ століття: цифровізація як освітній тренд

Співпраця МОН та Google: “зелене світло” для цифрових технологій в освіті

Вебінар від “Всеосвіти” Використання цифрових карт в освітньому процесідопоможе вам оволодіти сучасними методами забезпечення освітнього процесу інформаційними технологіями. Спікерка Вікторія Косик розповість про види сучасних інтерактивних карт та можливості їх використання на уроках та позакласній діяльності. 

Долучитися до вебінара: https://vseosvita.ua/webinar/vikoristanna-cifrovih-kart-v-osvitnomu-procesi-71.html

Вебінар від “Всеосвіти” Практичні поради для використання медіа ресурсів під час вивчення програмного матеріалу ознайомить вас з можливостями використання різноманітних медіа на уроці та у позашкільний час. Спікерка Дар’я Демчук-Маригіна розповість про те, які існують переваги і недоліки доступності інформації. 

Долучитися до вебінара: https://vseosvita.ua/webinar/prakticni-poradi-dla-vikoristanna-media-resursiv-pid-cas-vivcenna-programnogo-materialu-50.html

Актуальний вебінар від “Всеосвіти” Використання мобільних застосунків на урокахознайомить вас з видами мобільних застосунків та їхнім призначенням. Спікерка Вікторія Косик допоможе дізнатися про інтерактивні ресурси для формування та розвитку в учнів навичок 21 століття, а також розповість, як інтегрувати інформаційно-комунікаційні технології в освітній процес.

Долучитися до вебінара: https://vseosvita.ua/webinar/vikoristanna-mobilnih-zastosunkiv-na-urokah-74.html

Курс від “Всеосвіти” Цифрові практики Нової української школи: створення освітнього відеопроєктудопоможе оволодіти навичками системного використання цифрових і креативних технологій в освітньому процесі Нової української школи. Спікерка Марина Ілляховапояснить, як розвинути цифрову компетентність педагогічних працівників.

Пройти курс: https://vseosvita.ua/course/tsyfrovi-praktyky-novoi-ukrainskoi-shkoly-stvorennia-osvitnoho-videoproiektu-42.html

Курс від “Всеосвіти” Розроблення і використання цифрового освітнього контенту в освітньому процесі Нової української школиознайомить вас з особливостями створення цифрового освітнього контенту та його перевагами як додаткової методики викладання. Спікерка Марина Ілляховарозповість про те, які засоби цифрової комунікації є ефективними.

Пройти курс: https://vseosvita.ua/course/rozroblennia-i-vykorystannia-tsyfrovoho-osvitnoho-kontentu-v-osvitnomu-protsesi-novoi-ukrainskoi-shkoly-41.html

Курс від “Всеосвіти” Розвиток цифрового інтелекту учителя: путівник по цифрових інструментах в ефективній організації і проведенні освітньго процесудопоможе дізнатись про те. як правильно використовувати цифрові компетенції у професійно-педагогічній діяльності. Спікерка Марина Ілляхова ознайомить вас з реалізацією найефективніших цифрових технологій і методів у забезпеченні продуктивності освітнього процесу.

Пройти курс: https://vseosvita.ua/course/rozvytok-tsyfrovoho-intelektu-uchytelia-putivnyk-po-tsyfrovykh-instrumentakh-v-efektyvnii-orhanizatsii-i-provedenni-osvitnoho-protsesu-28.html

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.