Відбувся в середу 06 листопада о 18:00
«Робота асистента вчителя в умовах інклюзивного навчання: особливості ведення документації»
практична психологиня, фахівчиня ІРЦ, консультантка в психодинамічному методі Позитивної психотерапії, членкиня ГС «Національна психологічна асоціація», сертифікована спеціалістка з МАК, сертифікована...читати все
практична психологиня, фахівчиня ІРЦ, консультантка в психодинамічному методі Позитивної психотерапії, членкиня ГС «Національна психологічна асоціація», сертифікована спеціалістка з МАК, сертифікована арттерапевтка, авторка корекційних зошитів, онлайн-уроків, дидактичних ігор, терапевтичних віршів, казок, арттерапевтичних технік, дихальних практик для дітей з ООП, сертифікована фахівчиня за методиками WISC-IV, Leiter-3, РЕР-3, CASD, Conners-3; фахівчиня в методі TBRI; співавторка курсу «Основи корекційної діяльності в закладах освіти».
приховати75 грн.
до 06 листопада включно
90 грн.
з 07 листопада
Увага! 🦻Протягом тижня відео до вебінару матиме субтитри. Розкажіть про це колегам, які мають потребу переглядати відео з субтитрами.
Згідно з 957 постановою про організацію інклюзивного навчання в закладах загальної середньої освіти, на один інклюзивний клас виділяється ставка асистента вчителя, що передбачає 25 годин педагогічного навантаження. Також, згідно цієї постанови та примірного положення про команду психолого-педагогічного супроводу № 609, асистент вчителя виконує відповідні функції та обов’язки, є постійним учасником команди супроводу та має свою відповідну документацію. І наче усе просто та зрозуміло, але поруч з чіткими моментами є також лише рекомендації, відсутні уніфіковані зразки документації, та перекладена можливість на керівників закладів освіти самостійно обирати обов’язковий перелік документів, затверджувати їх вигляд. І на мою думку це і є помилкою. Для того, щоб асистенти вчителів могли чітко знати обов’язковий перелік документів, щоб він не різнився між собою у різних закладах освіти, щоб було чітко зрозуміло на що звертати увагу, як заповнювати, що в межах компетенцій саме асистента вчителя, має бути чіткий документ від Міністерства освіти із додатками уніфікованих форм та зразків. Це полегшить роботу абсолютно кожного фахівця, звільнить від потреби постійного пошуку зразків у мережі інтернет, дасть чіткість та розуміння як структури, так і наповнюваності самих документів.
Допомогти асистентам вчителів та їх керівництву сформувати якісний перелік документації, регламентованої посадовими інструкціями згідно функцій та обов’язків що розкриті у 957 постанові про організацію інклюзивного навчання та 609 примірного положення про команду психолого-педагогічного супроводу; сформувати розуміння та чіткість у моментах ведення та заповнення документації; продемонструвати зразки та відповісти на питання учасників вебінару.
розглянути взаємозв’язок між постановами, положеннями, рекомендаціями та переліком документації асистента вчителя;
ознайомити учасників із шляхом якісного формування графіку роботи, враховуючи функції та обов’язки асистента вчителя;
надати практичні поради щодо ведення щоденника спостереження;
допомогти визначити джерела інформації для внесення даних як у щоденник спостереження, так і написання аналітичного звіту на засідання команди супроводу;
розглянути варіант циклограми асистента вчителя та як планувати свою роботу.
усвідомлення взаємозв’язку між функціями, обов’язками та документацією фахівця;
вміння створювати якісний щоденник спостереження та змістовне його наповнення;
вміння визначати джерело інформації та вміння ним користуватись для збору даних;
оформлення річного плану асистента вчителя;
підвищення кваліфікації фахівців з даної тематики;
активізація бажання знаходити нові дієві інструменти для здійснення ефективної професійної діяльності;
узагальнення та систематизація набутих теоретичних та практичних знань під час вебінару.
Вихователі дошкільних закладів, асистенти вихователів, вчителі початкових і старших класів, асистенти вчителів, адміністративні працівники закладів освіти, практичні психологи, соціальні педагоги, дефектологи, логопеди, вчителі-реабілітологи, корекційні педагоги.
Реєстрація на вебінар
Сповіщення про початок
Перегляд
Обговорення
Запис вебінару
Проходження тестуванняСертифікат
Матеріали в текстовому форматі ПрезентаціяДодатковий рейтинг (+20 одиниць)
Зареєструватися на вебінарСповіщення про початок
Перегляд
Обговорення
Запис вебінару
Проходження тестуванняСертифікат
Матеріали в текстовому форматі ПрезентаціяДодатковий рейтинг (+20 одиниць)
Замовити СертифікатОрганізаторка вебінарів
методистка з організації вебінарів на Всеосвіті, кандидатка педагогічних наук.
З питань співпраці звертайтеся в особисті повідомлення.
Дивитись інші вебінари