Головне меню порталу
Відбувся в середу 17 серпня 2022 року о 18:00
«Корекція як один із основних напрямів роботи психолога закладу освіти»
практична психологиня КУ Інклюзивно- ресурсного центру Іваничівської селищної ради. Авторка дидактичних ігор та корекційних зошитів для дітей з особливими освітніми...читати все
практична психологиня КУ Інклюзивно- ресурсного центру Іваничівської селищної ради. Авторка дидактичних ігор та корекційних зошитів для дітей з особливими освітніми потребами. Розробниця корекційних онлайн-уроків.
Має доступ та сертифікати до міжнародних методик: WISC-IV Шкала інтелекту Векслера, Leiter-3Тест невербального інтелекту і когнітивних здібностей, Conners-3 (Шкали Коннерс. 3 версія), «Психоосвітній профіль: індивідуалізоване психоосвітнє оцінювання дітей із розладами аутистичного спектра за методикою ТЕАССН» (РЕР-3), CASD Скринінгова шкала розладів аутистичного спектра.
приховати75 грн.
до 17 серпня включно
90 грн.
з 18 серпня
Корекційна складова є основою інклюзивного навчання. Якщо у дитини не розвинена когнітивна та емоційно-вольова сфери, то результативність буде мінімальною, а дитина втрачатиме час і суттєво відрізнятиметься від своїх однолітків, що приводитиме до додаткових негативних наслідків. Корекційно-розвивальна складова у освітньому процесі повинна мати випереджаючий характер, не тільки виправляти й удосконалювати те, що досягла дитина, а й активно формувати те, що повинно розвинутись у найближчій перспективі. Для цього необхідно узгоджувати дії всіх спеціалістів, що працюють з дитиною (логопед, корекційний педагог, учитель, психолог, асистент учителя, батьки). Особливе значення для проведення корекційної роботи має цілеспрямований добір змісту навчання та використання його можливостей. Корекційний вплив та навчання дитини може здійснюватись на одному й тому самому програмному матеріалі. Проте, залежно від поставленої мети, обраних форм організації навчання, типу уроку чи заняття, змінюватиметься сила, темп корекційного впливу та якісного засвоєння знань.
Розкрити питання корекції, як одного із напрямів роботи психолога; ознайомити учасників з Положенням про психологічну службу системи освіти України; висвітлити відмінності корекції, профілактики та просвітницької діяльності; розглянути основні компоненти професійної готовності до корекційного впливу; виокремити основні підходи у професійній підготовці; розуміння видів занять та їх кількість, що залежать від рівня підтримки; розглянути принципи корекційної роботи; розмежувати етапи корекційної роботи; розгляд методичних вимог при складанні корекційної програми; виокремлення основних напрямів корекційного процесу.
орієнтуватись в основних завданнях корекційної роботи; розгляд особливостей корекційних прийомів (сприймання, уяви, уваги, пам’яті, мислення);
продемонструвати категорії труднощів і відповідно цим категоріям напрями корекційного впливу, корекційні послуги та фахівців, що надають ці послуги;
висвітлення особливостей шляхів реалізації корекційно-розвиткового компоненту інклюзивного навчання.
розуміння факторів що призводять до дезадаптації дітей з ООП;
осмислення впливу оптимального вирішення організаційних питань на ефективність корекційної роботи;
здатність застосовувати психокорекційні заходи що спрямовані на виправлення відхилень у розвитку;
здатність застосовувати оціночні судження щодо ефективності психокорекційних заходів;
здатність підлаштовуватись під конкретні потреби і можливості дитини з ООП;
активізація бажання знаходити нові дієві інструменти для здійснення ефективної професійної діяльності;
узагальнення та систематизація набутих теоретичних та практичних знань під час вебінару.
Практичні психологи, соціальні педагоги, дефектологи, корекційні педагоги, вихователі дошкільних закладів, вчителі початкових і старших класів, адміністративні працівники закладів освіти.
Реєстрація на вебінар
Сповіщення про початок
Перегляд
Обговорення
Запис вебінару
Проходження тестуванняСертифікат
ПрезентаціяДодатковий рейтинг (+20 одиниць)
Зареєструватися на вебінарСповіщення про початок
Перегляд
Обговорення
Запис вебінару
Проходження тестуванняСертифікат
ПрезентаціяДодатковий рейтинг (+20 одиниць)
Замовити СертифікатОрганізаторка вебінарів
методистка з організації вебінарів на Всеосвіті, кандидатка педагогічних наук.
З питань співпраці звертайтеся в особисті повідомлення.
Дивитись інші вебінари