! В а ж л и в о

Як без ґаджетів провести олімпіаду «Всеосвіти» для всього класу

Чіткі інструкції, як педагогу з мінімальною кількостю комп'ютерів та інших девайсів вдало провести осінню олімпіаду в класі.

1 вересня стартувала Всеукраїнська дистанційна олімпіада «Всеосвіта Осінь-2019» для учнів 1-11 класів. Це знакова подія у житті кожного школяра, адже спробувати свої сили можуть абсолютно всі. Для участі в олімпіаді не потрібно їхати в інше місто чи відсилати багато документів. Найголовніша перевага олімпіади в тому, що її можна пройти дистанційно, трьома способами: онлайн, офлайн та за допомогою мобільного додатку.

Проходження олімпіади офлайн найкраще підходить тим школам, які не мають достатньої кількості комп’ютерів (і класам, не всі учні яких мають ґаджети). Як це відбувається? Про це розповімо детальніше.

Для початку вчителю потрібно зареєструватися на сайті «Всеосвіти», перейти до розділу «Олімпіада» та обрати предмети, з яких учні бажають перевірити свої знання.

Ви можете обрати один або декілька предметів, обмежень у кількості немає. В особистому кабінеті необхідно зареєструвати учнів або обрати їх з раніше доданих (у Редакторі класів ви можете змінювати ПІБ та клас учнів).

Для того, щоб отримати доступ до завдань, оплатіть вартість олімпіади (українська мова – безкоштовна): миттєво карткою або квитанцією у будь-якому відділені банку.

Після надходження коштів вчитель натискає позначку «Проходження олімпіади офлайн» та виконує інструкції:

  1. Завантажте завдання з певного предмету.
  2. Роздайте їх учням.
  3. Школярі можуть виконувати завдання як на уроці, так і вдома.
  4. Після проведення олімпіади вчителю необхідно ввести відповіді учнів самостійно в «Кабінет олімпіади».

Результати відповідей та нагороди

Результати кожного школяра та робота над помилками будуть відомі відразу. Подарунки учасникам та нагородні документи для вчителів, батьків і директорів шкіл можна завантажити одним архівом.

Взявши участь у будь-якій олімпіаді ви маєте шанс позмагатися за 50 наборів східної головоломки «Танграм» від іспанської компанії-партнера Miniland Educational. Це надзвичайно корисний подарунок, який має практичне застосування. 

Умови надзвичайно прості!

Дізнавайтесь деталі за посиланням: https://vseosvita.ua/olympiad/s10d/top

Всеукраїнський рейтинг шкіл

Зверніть увагу! Заклади освіти, які посядуть перші 100 місць у Всеукраїнському рейтингу олімпіади «Всеосвiта Осінь – 2019» отримають свідоцтва із зазначенням місця, яке посіла школа та кількості отриманих дипломів 1, 2, 3 ступеню і сертифікатів.

Посилання на рейтинг: https://vseosvita.ua/olympiad/s10/rating


Дізнавайтесь про нововведення на порталі від засновника та директора «Всеосвіти» Івана Литвиненка. Вебінар у вільному доступі. 

Вас також зацікавлять такі теми:

«Всеосвіта. Кабінет учня»: мобільний додаток для проходження олімпіади;

Тут є все! Шкільний ярмарок на «Всеосвіті»;

Ділись знаннями і досвідом: стань репетитором на «Всеосвіті»;

Скорочувач посилань та генератор динамічних QR кодів: як це працює;

Створюйте власні тести на порталі «Всеосвіта».

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації (лист МОН № 4/2181-19 від 30.09.2019 р.).

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Олімпіада «Всеосвіта Осінь – 2019»