Ділись знаннями і досвідом: стань репетитором на «Всеосвіті»

Запрошуємо вчителів та осіб з будь-якою професією стати репетитором на одній із передових освітніх платформ України.

Якщо ви затятий гітарист, суперкрутий викладач іноземних мов, справжній знавець історії чи талановитий фотограф, тоді вам неодмінно потрібно спробувати себе в ролі репетитора!

«Всеосвіта» запрошує до співпраці людей, які горять улюбленою справою та бажають передати свій досвід і знання іншим. Заповнюйте профіль репетитора на сайті та починайте заробляти!

Без жодних внесків та інших умовностей – є лише ви та ваші потенційні клієнти! Спілкуйтесь напряму, домовляйтесь про графік та розпочинайте викладати.

Кроки для створення успішного профіля репетитора:

Перейдіть за посиланням та натисніть позначку «Створити профіль репетитора» (вона знаходиться ліворуч). Анкета майбутнього репетитора складається із кількох блоків, у кожному з яких потрібно вказати інформацію про себе.

  • Персональні дані:

Напишіть своє ПІБ, дату народження та електронну скриньку для листування.

  • Контактні дані:

Напишіть свій номер телефону, дайте посилання на профіль у Facebook та Skype. Якщо ви бажаєте, аби ваші контактні дані відображались на вашій сторінці, натисніть відповідну позначку. У разі, якщо ви маєте зареєстрований профіль на «Всеосвіті» у вас є можливість скопіювати інформацію з налаштувань особистого кабінету.

  • Місцезнаходження:

Введіть адресу проживання або місцезнаходження та оберіть її із запропонованого списку.

  • Дні занять, спеціалізація тощо:  

Оберіть дні, в які ви маєте змогу проводити заняття, предмет або вашу спеціалізацію (їх може бути декілька), зазначте рівень підготовки учня, види занять та місце їх проведення.

Також у налаштуваннях ви можете зазначити вікову категорію учнів, вартість занять, досвід викладання та репетиторства і ваш рівень.

  • Відео-привітання:

Відео-привітання репетитора може стати однією з головних візитівок. Вона особливо важлива для тих, хто викладає іноземні мови чи грає на інструменті. Відео повинне займати не більше 1-2 хвилин. Розкажіть про свій досвід і продемонструйте свої вміння.

  • Додаткова інформація про вас:

Цей блок є дуже важливим під час створення профілю репетитора. У ньому потрібно розкрити всі ваші сильні сторони, написати про особисті досягнення чи досягнення ваших учнів/ студентів. Також напишіть, чим ви займаєтесь у вільний час, чим захоплюєтесь тощо. За бажанням, ви можете завантажити кілька фотографій чи додати посилання.

Будьте максимально чесні та відкриті, адже саме ці чесноти цінують потенційні клієнти! Після заповнення всіх блоків, збережіть налаштування та чекайте на повідомлення клієнтів.

Стати репетитором: https://vseosvita.ua/tutor

Примітка: персональні дані можна редагувати на сторінці Вашого профілю.


На порталі з’явилось ще кілька корисних новацій для педагогів. Якщо ви хочете дізнатись про них більше, радимо переглянути вебінар Івана Литвиненка – співзасновника та директора проєкту «Всеосвіта».

Ознайомтесь із кількома розділами «Всеосвіти»:

Скорочувач посилань та генератор динамічних QR кодів: як це працює;

Створюйте власні тести на порталі «Всеосвіта»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.