Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

10 вересня 2019 об 11:58

Створюйте власні тести на порталі «Всеосвіта»

Новий інструмент у роботі вчителя – Конструктор тестів. Інструкція та поради для використання.

Вам набридло проводити перевірку знань традиційними способами, а від фрази «Діти, дістаньте подвійні листочки» в учнів нервово закочуються очі? Тоді Конструкторів тестів від «Всеосвіти» саме для вас.

Конструктор тестів – новий розділ для вчителів, з допомогою якого можна створювати власні тести для закріплення, перевірки знань учнів, проведення самостійних і контрольних робіт.

Переваги користування інструментом:

  1. Конструктор тестів є абсолютно безкоштовним для кожного користувача нашого порталу.
  2. Ви можете створювати необмежену кількість тестів.
  3. Обирайте режим тестування, який вам найбільше підходить.
  4. Редагуйте тест у будь-який час.
  5. Обирайте кілька варіантів відповідей. За потреби, ви можете збільшити їхню кількість.
  6. Після тестування учням відразу доступна робота над помилками.

Зрозумілий функціонал допоможе вчителю створювати тест без жодних зусиль і, щонайголовніше, це не займе багато часу.


Інструкція


Конструктор тестів знаходить в Особистому кабінеті користувача – блок «Інструменти вчителя» або ж ви можете перейти за посиланням: https://vseosvita.ua/test. На головній сторінці натискаємо позначку «Створити перший тест» та переходимо до адміністративної панелі.

Впишіть назву тесту та оберіть варіанти відповідей учнів: з однією правильною відповіддю, з кількома правильними відповідями, з полем для вводу відповіді.

Напишіть питання та завантажте картинку (зображення легко копіюються з будь-якого документа). У блоці «Пояснення» вчитель може написати значення певного терміну чи роз’яснення щодо питання тесту.

Зазначте правильну відповідь та збережіть тест. Перш, ніж учні почнуть виконувати завдання, вам необхідно вибрати режим тестування: Активний, Запланований чи Керований.

Режим Активний – дозволяє проходити тестування відразу. Учителю необхідно зазначити максимальний та мінімальний бал за тест.

Режим Запланований – тестування можна проходити у той день і годину, яку запланував учитель. Вкажіть дату початку і закінчення тестування та встановіть час.

Режим Керований – учитель визначає тривалість тестування сам.

Після того, як ви натиснули «Почати тестування» необхідно приєднати учнів. Для цього скористайтесь кодом тестування, QR кодом або посиланням.

Ви можете завантажити результати в таблиці EXCEL (для цього натисніть відповідну позначку внизу сторінки).

Якщо ви помітили помилку в тексті, поверніться до сторінки «Мої тести» та оберіть той, в якому необхідно змінити / оновити інформацію. Якщо у вас є будь-які пропозиції чи зауваження до роботи розділу, пишіть нам на Сторінці обговорення. Наші менеджери оперативно вирішують будь-які проблеми.

Користуйтесь із задоволенням та нехай кожен ваш урок завжди буде яскравим та незабутнім!


На «Всеосвіті» з’явилось ще кілька корисних новацій для педагогів. Якщо ви хочете дізнатись про них більше, радимо переглянути вебінар Литвиненка Івана – співзасновника та директора проєкту «Всеосвіта».

#конструктор_тестів