Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Особливості застосування антикорупційного законодавства у сфері освіти
»
Взяти участь Всі події

Скорочувач посилань та генератор динамічних QR кодів: як це працює

Ми створили для вас детальну інструкцію та підібрали практичні поради.

Нещодавно команда нашого проєкту анонсувала появу нових розділів порталу «Всеосвіта»: Тестування, Генератор QR, Ярмарка, Редактор класів, мобільний додаток тощо.

Про один із розділів, а саме Скорочувач посилань та генератор динамічних QR-кодів, ми розповімо вам детальніше.

Динамічний QR код, також відомий як «живий код QR», відрізняється тим, що після його створення можна редагувати інформацію, на яку веде закодоване посилання, без втручання в сам код. Після сканування динамічний код перенаправляє вас на сервер, який перенаправить вас на сторінку з інформацією.

Переваги користування:

  1. Щоби користуватися розділом «Скорочувач посилань та генератор QR кодів» ви можете обрати один із запропонованих пакетів послуг: безкоштовний і професійний.
  2. Ви можете змінювати колір QR коду, встановлювати логотип.
  3. QR код можна захистити паролем.
  4. Скорочуйте посилання або створюйте власні.

Інструкція


Скорочувач посилань та генератор QR кодів знаходиться в Особистому кабінеті користувача – блок «Інструменти вчителя» або ж ви можете перейти за посиланням: https://vseosvita.ua/qr.

Скопіюйте посилання в запропоноване поле та натисніть позначку «Згенерувати QR». У наступному вікні редагувань ви можете поділитися скороченим посиланням або завантажити QR та роздати його учням.

За потреби вчитель може змінювати заголовок та створювати власне посилання. Якщо ви бажаєте, аби ваш QR виглядав унікально, оберіть його колір, форму та додайте логотип.

Зверніть увагу! Ви можете змінити посилання у будь-який момент. Наприклад, учні мають переходити на сторінку Тренажера ЗНО, а не на олімпіаду. Для цього скопіюйте посилання Тренажера ЗНО і додайте його у запропоноване поле та натисніть позначку «Оновити зміст QR» (генерувати новий QR не потрібно). 

Примітка: для зчитування QR кодів з телефону необхідно завантажити програму з додатків Google Play або Apple Store.


На порталі з’явилось ще кілька корисних новацій для педагогів. Якщо ви хочете дізнатись про них більше, радимо переглянути вебінар Івана Литвиненка – співзасновника та директора проєкту «Всеосвіта».

А також радимо ознайомитись з інструкцією створення тестів.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.