Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Особливості застосування антикорупційного законодавства у сфері освіти
»
Взяти участь Всі події

«Всеосвіта. Кабінет учня»: мобільний додаток для проходження олімпіади

Відтепер взяти участь в олімпіаді стало ще простіше. Просто завантаж додаток на телефон.

Всеукраїнська олімпіада «Всеосвіта Осінь-2019» стала ще доступнішою для кожної дитини. Незалежно від часу та місця олімпіаду можна пройти за допомогою спеціального додатку, розробленим командою нашого проєкту.

«Всеосвіта. Кабінет учня» –  це унікальний додаток, завдяки якому учень зможе легко проходити олімпіади і конкурси у зручний час та будь-де: на відпочинку, впродовж перерви, вдома чи у школі. 

Як скористатися додатком:

  • Для початку додаток потрібно встановити на свій ґаджет. Для власників телефонів на Android, необіхідно перейти за цим посиланням: https://play.google.com/store/apps/details?id=ua.vseosvita.vo_app_cabinet для завантаження додатку, для власників телефонів Apple: https://apps.apple.com/ru/app/
  • Перед початком проходження олімпіади, необхідно авторизуватися. Введіть у запропоноване поле код, який вам надав учитель та натисніть «Розпочати».
  • Відповідайте на запитання та дізнавайтесь свій результат.

Відразу після проходження тесту учень може виконати роботу над помилками і дізнатись, які відповіді правильні, а які помилкові. До кожного завдання додається пояснення, що допоможе зрозуміти вибір того чи іншого варіанту.

Миттєве завантаження нагородних документів. Після отримання результатів тестування учень має можливість відразу завантажити Диплом/Сертифікат, Лист-подяку для батьків чи Додаткові подарунки.

Нагадаємо, в рамках олімпіади триває розіграш подарунків від компанії-партнера Miniland Educational – 50 наборів східної головоломки «Танграм». Взявши участь у будь-якій олімпіаді, ви можете позмагатися за призи та місце в рейтинговій таблиці. Умови розіграшу прості.

Переходьте за посиланням та дізнавайтесь деталі: https://vseosvita.ua/olympiad/s10d/top


На порталі з’явилось ще кілька корисних новацій для педагогів. Якщо ви хочете дізнатись про них більше, радимо переглянути вебінар Івана Литвиненка – співзасновника та директора проєкту «Всеосвіта».

Ознайомтесь із кількома розділами «Всеосвіти»:

Тут є все! Шкільний ярмарок на «Всеосвіті»;

Ділись знаннями і досвідом: стань репетитором на «Всеосвіті»;

Скорочувач посилань та генератор динамічних QR кодів: як це працює;

Створюйте власні тести на порталі «Всеосвіта»

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.