Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Використання електронних освітніх інструментів у процесі інтерактивного навчання: дошка Jamboard
»
Взяти участь Всі події

Тут є все! Шкільний ярмарок на «Всеосвіті»

Єдиний в Україні онлайн-ярмарок із величезним асортиментом шкільних товарів і послуг.

Нещодавно на сайті «Всеосвіти» відкрився новий розділ – Шкільний ярмарок – і ми ним дуже пишаємось. Для нашої команди це особлива сторінка життя, адже ми намагались створити таке місце, де б кожен педагог, учень та батько зміг віднайти лише найкорисніші товари і послуги.

Саме тому «Шкільний ярмарок» працює за принципом багатьох дошок оголошень, але його відмінність у тому, що тут ви не знайдете непотрібні вам кусачки чи шпателя. Онлайн-ярмарок пропонує користувачам безліч шкільних товарів: рюкзаки, одяг і взуття, розумні ґаджети, канцелярське приладдя, методичні матеріали тощо.

Пропонуємо вам ознайомитися із можливостями онлайн-ярмарку краще та сміливо подавати оголошення.

На головній сторінці онлайн-ярмарку ви можете ознайомитися з асортиментами товарів. Якщо вас зацікавив будь-який товар, натисніть на його назву і дізнайтесь краще.

Якщо ви бажаєте здійснити покупку, напишіть автору оголошення або зателефонуйте йому для уточнення деталей.

Як подати власне оголошення:

Натисніть зелену позначку «Додати оголошення» та перейдіть до заповнення бланку.

Вкажіть назву товару, оберіть категорію та опишіть те, що бажаєте продати. Завантажте світлини, вкажіть ціну і вашу контактну інформацію. Зверніть увагу! Ви можете завантажувати будь-яку кількість фотографій, але перевірте, чи вони у хорошій якості.

Після того, як усі поля заповненні, натисніть «Опублікувати», поширюйте інформацію у соціальних мережах та чекайте клієнтів.

Вдалого вам продажу та хороших покупок!


На порталі з’явилось ще кілька корисних новацій для педагогів. Якщо ви хочете дізнатись про них більше, радимо переглянути вебінар Івана Литвиненка – співзасновника та директора проєкту «Всеосвіта».

Ознайомтесь із кількома розділами «Всеосвіти»:

Ділись знаннями і досвідом: стань репетитором на «Всеосвіті»;

Скорочувач посилань та генератор динамічних QR кодів: як це працює;

Створюйте власні тести на порталі «Всеосвіта»

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.