Сторінка рейтингу класів

Вітаємо 50 переможців розіграшу подарунків в рамках дистанційної олімпіади «Всеосвiта Осінь – 2019» Підсумки розіграшу підбито. На сторінці вказана остаточна інформація. Дякуємо всім учасникам за активність, креативність та увагу до нашого проєкту!
Місце
Назва класу
Вчитель
Школа
Місто
Унікальних голосів
Анульовано голосів
1
Запорізька гімназія № 31
м.Запоріжжя
0
2
Заставнівська гімназія
м.Заставна
0
3
Куп'янська гімназія №2
м.Куп'янськ
0
5
Середня загальноосвітня школа №140 Святошинського району м. Києва
0
6
Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г. Шевченка
м.Кременчук
0
7
Школа №1
м.Шпола
0
9
Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г. Шевченка
м.Кременчук
0
10
Лозівська загальноосвітня школа №7
м.Лозова
0
11
Івано-Франківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3
м.Івано-Франківськ
0
13
НВК №7 м.Хмельницького
м.Хмельницький
0
14
Білоцерківська ЗОШ №11
Біла Церква
0
15
Снятинський ліцей "Інтелект"
м.Снятин
0
17
Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г. Шевченка
м.Кременчук
0
18
Черкаська ЗОШ № 2
смт Черкаське
0
19
Чернігівська ЗОШ №34
Чернігів
0
20
Запорізький багатопрофільний ліцей № 99
м.Запоріжжя
0
21
Первомайська гімназія № 3
м.Первомайський
0
22
Майданський НВК
с.Майдан
0
24
Озірянська ЗОШ І-ІІ ступенів
с.Озірна
0
26
Звенигородська СПШ ім. Т.Шевченка
м.Звенигородка
0
27
ЗОШ І-ІІ ступеня с.Розжалів
с.Розжалів
0
30
Чернігівська ЗОШ №34
Чернігів
0
31
Школа №26
м.Івано-Франківськ
0
32
Грушівська ЗОШ І - ІІІ ступенів
с. Грушівка
0
34
Токмацька ЗОШ №2
м.Токмак
0
35
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №53 з поглибленим вивченням німецької мови Шевченківського району м. Києва
0
36
Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6
м.Глухів
0
39
Запорізька ЗЗШ № 78
м.Запоріжжя
0
40
ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. І. Я. Франка
м.Горохів
0
41
Токмацька ЗОШ №1
м.Токмак
0
42
КЗ"Софіївська опорна ЗОШ І-ІІІ ступенів"
смт Софіївка
0
43
Школа №26
м.Івано-Франківськ
0
44
Краматорська ЗОШ № 13
м.Краматорськ
0
45
Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1
Охтирка
0
46
Опорний заклад Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
смт Чернігівка
0
48
Школа І-ІІІ ступенів №286 міста Києва
0
49
Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6
м.Глухів
0
51
Токмацька ЗОШ №5
м.Токмак
0
54
КЗ "Василівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1" ВРР ЗО
м.Василівка
0
57
Зміївський ліцей №1 ім. З.К.Слюсаренка
0
58
Путивльська ЗОШ №2 ім. Г.Я. Базими
Путивль
0
59
Уманський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №7-колегіум"
м.Умань
0
60
Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів "Середня загальноосвітня школа №242" Подільського району м. Києва
0
61
КЗ"Софіївська опорна ЗОШ І-ІІІ ступенів"
смт Софіївка
0
62
Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1
м.Вишневе
0
64
Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 38
Полтава
0
65
СЗОШ І-ІІІ ст. №2
м.Ірпінь
0
66
Снігурівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3
м.Снігурівка
0
68
Лохвицька гімназія № 1
м.Лохвиця
0
69
Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст.
с.Михайлівка
0
70
Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Олександрівка
0
71
Миргородська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 ім. І.А.Зубковського
м.Миргород
0
72
Херсонська спеціалізована школа №52
м.Херсон
0
73
ЗОШ І-ІІ ст. с. Вирів
с.Вирів
0
76
КУ Сумська ЗОШ №6
Сумська область
0
78
Верхньосироватська СШ І-ІІІ ступенів
0
80
ясла-садок № 8 “Іскорка” Каховської міської ради Херсонської області
Каховка
0
81
Голованівський ліцей ім.Т.Г.Шевченка
смт Голованівськ
0
83
Одеський ліцей №9
м.Одеса
0
84
Малосолтанівська ЗОШ
с.Мала Солтанівка
0
85
НВК: СЗШ І-ІІІ ст.-ліцей м.Гайсин
м.Гайсин
0
86
Вітковицький НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ"
с.Вітковичі
0
87
Путивльська ЗОШ №2 ім. Г.Я. Базими
Путивль
0
89
Криворізька ЗОШ №93
Кривий Ріг
0
91
Христинівска ЗОШ І-ІІІ ст.
с.Христинівка
0
92
Кінецьпільська ЗОШ
с.Кінецьпіль
0
93
Луцький НВК №22
м.Луцьк
0
95
Наварійська ЗОШ І-ІІ ст.
с.Наварія
0
96
Біликівський навчально - виховний комплекс
с.Білики
0
97
Школа № 54
м.Херсон
0
99
Генічеська загальноосвітня школа № 1
Генічеськ
0
100
Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4
м.Лисичанськ
0
101
Запорізька ЗОШ №30
м.Запоріжжя
0
102
Дубенська ПЗОШ "Премудрість"
м.Дубно
0
103
Оброшинська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Л.Шанковського
с.Оброшине
0
104
Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №103 м. Києва
0
105
Красноградський НВК № 2
Красноград
0
106
Золотівська ЗОШ
м.Золоте
0
107
ПНВК "Мої обрії"
м.Хмельницький
0
108
КЗО НВО №113
Дніпро
0
109
Сопачівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ"
с.Сопачів
0
110
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів №316 з поглибленим вивченням української мови
0
111
Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів №1
с.Рахни Лісові
0
112
Ізюмська гімназія №3
м.Ізюм
0
114
НВК №6 м. Хмельницького
м.Хмельницький
0
115
ОНЗ - Біловодська ЗОШ І-ІІІ ступенів
смт Біловодськ
0
116
Новодмитрівський НВК
с-ще Новодмитрівка
0
118
Підгайчиківська СЗШ
с.Підгайчики
0
119
КУ Сумська ЗОШ №21, м.Суми
0
120
Школа №22
м.Одеса
0
121
Григорівська ЗОШ
с.Григорівка
0
123
Бахмутська ЗОШ №12
м.Бахмут
0
124
Матвіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок
с. Матвіївці
0
125
КЗ "Телепинський ліцей"
с.Телепине
0
126
Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"
м.Оріхів
0
127
КЗ "Малобілозерська ЗОШ І-ІІст. №2" ВРР ЗО
с.Мала Білозерка
0
128
Дубровицький НВК "Ліцей-школа"
Рівненська область
0
Загальна кількість класів які потрапили до рейтингу: 128 класів
  • Кожен користувач може проголосувати лише один раз і лише за одного учасника.
  • Для потрапляння Вашого класу до загального рейтингу, необхідно:
    - Додати більше як 10 учнів в клас;
    - 10 учнів повинні пройти олімпіаду «Всеосвiта Осінь – 2019»;
    - Додати одне або більше вражень про олімпіаду «Всеосвiта Осінь – 2019».
  • Переможцями стануть 50 класів, творчі роботи яких наберуть найбільшу кількість голосів.
  • Кожен клас-переможець отримає спеціальний подарунок: один з 50 наборів східної головоломки «Танграм» від компанії «Miniland Educational»
  • Що більша кількість голосів унікальних користувачів, то вище місце в рейтингу!