! В а ж л и в о

Сторінка рейтингу класів

Перших 50 класів у рейтингу, які візьмуть участь у творчій складовій олімпіади, отримають набори східної головоломки «Танграм» від компанії «Miniland Educational» Переглянути всі класи які беруть участь у розіграші

До закінчення голосування залишилось:
2
дні
10
годин
42
хвилини
16
секунд
Місце
Назва класу
Вчитель
Школа
Місто
Унікальних голосів
Анульовано голосів
1
Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г. Шевченка
м.Кременчук
0
2
Куп'янська гімназія №2
м.Куп'янськ
0
4
Школа №1
м.Шпола
0
8
Білоцерківська ЗОШ №11
Біла Церква
0
10
Школа №26
м.Івано-Франківськ
0
11
Опорний заклад Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
смт Чернігівка
0
12
Школа І-ІІІ ступенів №286 міста Києва
0
14
Миргородська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 ім. І.А.Зубковського
м.Миргород
0
17
Херсонська спеціалізована школа №52
м.Херсон
0
18
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №53 з поглибленим вивченням німецької мови Шевченківського району м. Києва
0
19
Лозівська загальноосвітня школа №7
м.Лозова
0
20
КЗ "Василівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1" ВРР ЗО
м.Василівка
0
22
КЗ"Софіївська опорна ЗОШ І-ІІІ ступенів"
смт Софіївка
0
23
Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6
м.Глухів
0
24
Середня загальноосвітня школа №140 Святошинського району м. Києва
0
26
Чернігівська ЗОШ №34
Чернігів
0
28
Токмацька ЗОШ №5
м.Токмак
0
31
СЗОШ І-ІІІ ст. №2
м.Ірпінь
0
32
ЗОШ І-ІІ ст. с. Вирів
с.Вирів
0
33
Уманський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №7-колегіум"
м.Умань
0
34
Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6
м.Глухів
0
35
ясла-садок № 8 “Іскорка” Каховської міської ради Херсонської області
Каховка
0
36
Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Олександрівка
0
37
ЗОШ І-ІІ ступеня с.Розжалів
с.Розжалів
0
38
Вітковицький НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ"
с.Вітковичі
0
40
Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г. Шевченка
м.Кременчук
0
41
КУ Сумська ЗОШ №6
Сумська область
0
42
Черкаська ЗОШ № 2
смт Черкаське
0
44
НВК: СЗШ І-ІІІ ст.-ліцей м.Гайсин
м.Гайсин
0
45
Чернігівська ЗОШ №34
Чернігів
0
47
КЗ"Софіївська опорна ЗОШ І-ІІІ ступенів"
смт Софіївка
0
48
Снігурівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3
м.Снігурівка
0
49
Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 38
Полтава
0
51
Малосолтанівська ЗОШ
с.Мала Солтанівка
0
52
Токмацька ЗОШ №2
м.Токмак
0
53
Кінецьпільська ЗОШ
с.Кінецьпіль
0
54
Школа № 54
м.Херсон
0
55
Токмацька ЗОШ №1
м.Токмак
0
56
Луцький НВК №22
м.Луцьк
0
58
Генічеська загальноосвітня школа № 1
Генічеськ
0
59
Запорізька ЗОШ №30
м.Запоріжжя
0
60
Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №103 м. Києва
0
61
Золотівська ЗОШ
м.Золоте
0
62
Дубенська ПЗОШ "Премудрість"
м.Дубно
0
63
Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів "Середня загальноосвітня школа №242" Подільського району м. Києва
0
64
Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів №1
с.Рахни Лісові
0
65
Зміївський ліцей №1 ім. З.К.Слюсаренка
0
66
НВК №6 м. Хмельницького
м.Хмельницький
0
67
Школа №22
м.Одеса
0
68
Григорівська ЗОШ
с.Григорівка
0
69
КУ Сумська ЗОШ №21, м.Суми
0
71
Підгайчиківська СЗШ
с.Підгайчики
0
72
Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"
м.Оріхів
0
73
КЗ "Малобілозерська ЗОШ І-ІІст. №2" ВРР ЗО
с.Мала Білозерка
0
Загальна кількість класів які потрапили до рейтингу: 73 класа
  • Кожен користувач може проголосувати лише один раз і лише за одного учасника.
  • Для потрапляння Вашого класу до загального рейтингу, необхідно:
    - Додати більше як 10 учнів в клас;
    - 10 учнів повинні пройти олімпіаду «Всеосвiта Осінь – 2019»;
    - Додати одне або більше вражень про олімпіаду «Всеосвiта Осінь – 2019».
  • Переможцями стануть 50 класів, творчі роботи яких наберуть найбільшу кількість голосів.
  • Кожен клас-переможець отримає спеціальний подарунок: один з 50 наборів східної головоломки «Танграм» від компанії «Miniland Educational»
  • Що більша кількість голосів унікальних користувачів, то вище місце в рейтингу!