Сьогодні о 16:00
Вебінар:
«
Освіта в умовах воєнного часу: виклики, рішення, реалізація
»
Взяти участь Всі події
Платна розробка

Тема: Режим харчування. Конспект корекційно-розвиткового заняття з соціально-побутового орієнтування (СПО), для учнів 6 класу спеціальної школи.

Спеціальна та інклюзивна освіта

Для кого: 6 Клас

28.01.2022

116

0

0

Опис документу:

Конспект корекційно-розвиткового заняття з соціально-побутового орієнтування, для учнів 6 класу спеціальної школи. Складенний згідно з програмою з корекційно-розвиткової роботи для 5-9(10) класів спеціальних загальноосвітніх закладів для дітей з розумовою відсталістю, Л. І. Остапенко, Л. І. Тарновська. Конспект може бути використанний у роботі з дітьми, що навчаються на інклюзивній формі навчання.

Мета: формувати уявлення учнів про режим харчування, про необхідність його дотримання для збереження здоров'я; вчити основним правилам дотримання режиму харчування; поширювати знання дітей про продукти харчування; закріплювати вміння класифікувати харчові продукти; розвивати та коригувати мислення (аналіз та синтез), пам'ять, увагу та мовлення; розширювати активний словник дітей, спонукати до вживання слів-узагальнень; виховувати навички здорового харчування.

Тип уроку: формування нових знань умінь та навичок.

Обладнання: предметні картинки «продукти харчування», фішки червоного та зеленого кольору.

Поняття та терміни: травлення, апетит, режим харчування.

Відображення змісту документа тимчасово вимкнено. Ми проводимо технічні роботи. Орієнтовний час виконання робіт, до 06:00 25.05.2022

Рекомендуємо