Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Важливі питання освітньої діяльності ЗЗСО на завершення І семестру
»
Взяти участь Всі події

Стаття ««Безпечні та небезпечні сторони Інтернету у проведенні онлайн занять з дітьми з ООП »

docx

Педагогіка

Для кого: Дошкільнята (3-4 роки), Дошкільнята (4-5 років), Дошкільнята (5-6 років), 1 Клас, 2 Клас, 3 Клас, 4 Клас, 5 Клас, 6 Клас, 7 Клас, 8 Клас, 9 Клас, 10 Клас, 11 Клас, 12 Клас, I курс, II курс, III курс, IV курс, V курс, VI курс, Дорослі, Змішаний

30.09.2022

46

3

0

Вміст матеріалу:

docx
579,7 Кб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Сьогодні більшість людей світу не уявляють свого життя без використання Інтернету, а кількість користувачів Всесвітньої мережі стрімко зростає, а кожні 24 години кількість інформації збільшується вдвічі. Більшість з вас також постійно користується Інтернетом для своїх потреб за допомогою телефона, комп'ютера або смартфона. За допомогою Інтернету можна навчатися та проводити заняття онлайн, виконувати різні завдання, проходити тести, грати в різні ігри, знаходити дані про людей, тварин, події, товари, послуги та інше; отримувати цікаву інформацію, читати та замовляти статті, завантажувати потрібні книжки, відео, музику, фото, складати фотоальбоми; листуватися та спілкуватися із друзями та колегами; брати участь у відеоконференціях; купувати різні товари, переглядати оголошення, розміщувати рекламу, вести різні блоги та багато іншого.

Часто при пошуках цікавої інформації, або при роботі з Інтернет ресурсами нас донімають рекламою, кіберхуліганством, спамом та іншим.