Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Особливості адаптації та модифікації освітнього процесу в контексті інклюзивного навчання
»

Календарне планування з фізичної культури 6 клас, 1 семестр

Фізична культура

Для кого: 6 Клас

27.08.2021

383

78

0

Опис документу:
Календарне планування з фізичної культури 6 клас, 1 семестр, 47 уроків заплановано. Планування розроблялося для 3 год. тижневого навантаження. 3 модулі входять до программі 1-го семестру. Буду вдячна оцінці :)
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Календарний план

З предмету «Фізична культура»

6 клас ( 1 семестр, 3 год на тиждень)


п\п

Зміст уроку

Кіль-ть год.

Дата проведення

6 А

6 Б

1

Т. 1. Легка атлетика (10 год)

Завдання на рік і семестр. БЖД. ЗРВ. Особливості фізичного розвитку та функціонального стану організму в підлітковому періоді. Різновиди ходьби та бігу. Кидання набивного м'яча з положення стоячи. Рухлива гра.

12

БЖД. ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Бігові та стрибкові вправи. Фінішування. Стрибки у довжину з місця. Вправи для запобігання плоскостопості. Рухлива гра.

13

БЖД. ЗРВ. Різновиди ходьби та бігуМетання малого м'яча у горизонтальну ціль. Вправи для запобігання плоскостопості. Рухлива гра.

14

БЖД. ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Бігові та стрибкові вправи. Кидання набивного м'яча із положення сидячи. Рівномірний біг до 1200 м. Рухлива гра.

15

БЖД. ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Бігові та стрибкові вправи. Біг 30 м. Стрибки у довжину з розбігу способом «зігнувши ноги». Рухлива гра.

16

БЖД. ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу.. Стрибки у довжину з розбігу способом «зігнувши ноги». Спеціальні вправи для метання. Метання малого м'яча на дальність із трьох кроків. Рухлива гра.

17

БЖД. ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу.. Метання малого м'яча на дальність із трьох кроків. Ходьба у повільному темпі. Контрольний навчальний норматив із бігу 60 м. Рухлива гра.

18

БЖД. ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Спеціальні вправи для метання. Метання малого м'яча на дальність із трьох кроків. Рівномірний біг до 1200 м. Ходьба у повільному темпі. Рухлива гра.

19

БЖД. ЗРВ. Бігові та стрибкові вправи. Біг 60 м. Стрибки у довжину з розбігу способом «зігнувши ноги». Спеціальні вправи для метання. Контрольний навчальний норматив рівномірний біг

(без урахування часу). Рухлива гра.

110

БЖД. ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Стрибки у довжину з розбігу способом «зігнувши ноги». Біг у чергуванні з ходьбою. Рухлива гра. Тематична

111

Т. 2. Футбол (14 год)

БЖД. ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Жонглювання м'ячем ногою, стегном, головою. Удари по м'ячу зовнішньою частиною підйому. Ходьба у повільному темпі. Рухлива гра.

112

БЖД. ЗРВ. Удари по м'ячу зовнішньою частиною підйому. Зупинки м'яча підошвою, внутрішньою стороною стопи, стегном і грудьми (хлопці) у русі. Рухлива гра

113

БЖД. ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Поєднання прийомів пересування з технікою володіння м'ячем. Удари по м'ячу зовнішньою частиною підйому. Рухлива гра.

114

БЖД. ЗРВ. Зупинки м'яча підошвою, внутрішньою стороною стопи, стегном і грудьми (хлопці) у русі. Біг у чергуванні з ходьбою. Рухлива гра.

115

БЖД. ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Удари по м'ячу внутрішньою стороною стопи. Зупинки м'яча підошвою. Ходьба у повільному темпі. Рухлива гра.

116

БЖД. ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Відбирання м'яча, атакуючи суперника спереду, збоку. Навчальна гра. Вправи для відновлення дихання

117

БЖД. ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Відбирання м'яча, атакуючи суперника спереду, збоку, ззаду під час двобою із суперником. Біг у повільному темпі. Рухлива гра.

118

БЖД. ЗРВ. Удари по м'ячу ногою у русі. Ведення м'яча. Маневрування на полі. Вправи на формування постави. Рухлива гра.

119

БЖД. ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Стрибки з імітуванням удару головою. Удари по м'ячу ногою у русі. Ведення м'яча. Навчальна гра.

120

БЖД. ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Прискорення та ривки з м'ячем. Уміння раціонально використовувати вивчені технічні прийоми. Біг у повільному темпі Рухлива гра.

121

БЖД. ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Фінт «ударом». Удари головою по м'ячу зменшеної ваги середньою частиною лоба. Біг у чергуванні з ходьбою. Рухлива гра.

122

БЖД. ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Естафета з м'ячем. Жонглювання м'ячем ногою, стегном, головою. Рухлива гра.

123

БЖД. ЗРВ. Удари головою по м'ячу зменшеної ваги середньою частиною лоба. Вправи для запобігання плоскостопості. Рухлива гра. КНН 4 передачі м'яча з місця на точність партнерові

з відстані 7 м.

124

БЖД. ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Фінт «зупинкою». Вибір моменту та способу дії для перехоплення м'яча. Ходьба у повільному темпі. Тематична

125

Т. 3. Гімнастика (14 год)

БЖД. ЗРВ. Засоби розвитку витривалості та методи контролю. Різновиди ходьби та бігу. Стрибки зі скакалкою. Згинання та розгинання рук в упорі лежачи від підлоги. Рухлива гра.

126

БЖД. ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Акробатика: стійка плавця, довгий перекид уперед (хлопці), напівшпагат (дівчата). Махи в упорі на паралельних брусах (хлопці). Розмахування у висі на верхній жердині (дівчата). Вправи для запобігання плоскостопості. Рухлива гра.

127

БЖД. ЗРВ. Стрибки у присіді, пересуваючись у різні боки. Акробатика: стійка плавця, довгий перекид уперед (хлопці), напівшпагат (дівчата). Згинання та розгинання рук в упорі лежачи від підлоги. Рухлива гра.

128

БЖД. ЗРВ. Акробатика: комбінації елементів вправ. Комбінації елементів вправ: на паралельних брусах (хлопці), на різновисоких брусах (дівчата). Ходьба у повільному темпі. Рухлива гра.

129

БЖД. ЗРВ. Комбінації елементів вправ: на паралельних брусах (хлопці), на різновисоких брусах (дівчата). Вправи для запобігання плоскостопості. Рухлива гра.

130

БЖД. ЗРВ. Історія розвитку гімнастики в Україні. Акробатика: комбінації елементів вправ. Вправи на формування постави. Рухлива гра.

131

БЖД. ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Комбінації елементів вправ: на паралельних брусах (хлопці), на різновисоких брусах (дівчата). Біг у повільному темпі. Рухлива гра.

132

БЖД. ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Акробатика: комбінації елементів вправ. Ходьба у повільному темпі. Рухлива гра.

133

БЖД. ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Опорний стрибок через гімнастичного козла: способом «зігнувши ноги» (хлопці), з настрибуванням в упор присівши та зіскоком вигнувшись (дівчата). Рухлива гра.

134

БЖД. ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Лазіння по канату у три прийоми. Рівновага (дівчата): зв'язки елементів вправ. Ходьба у повільному темпі. Рухлива гра.

135

БЖД. ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Лазіння по канату у три прийоми. Рівновага (дівчата): зв'язки елементів вправ. Акробатика: комбінації елементів вправ (хлопці). Контрольний навчальний норматив із піднімань тулуба в сід. Рухлива гра.

136

БЖД. ЗРВ. Рівновага (дівчата): зв'язки елементів вправ. Акробатика: комбінації елементів вправ (хлопці). Вправи на формування постави. Рухлива гра.

137

БЖД. ЗРВ. Естетичне виховання у процесі занять фізичними вправами. Різновиди ходьби та бігу. Контрольний навчальний норматив із підтягувань у висі (хлопці), у висі лежачи (дівчата). Рухлива гра.

138

БЖД. ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Стрибки зі скакалкою. Біг у чергуванні з ходьбою. Рухлива гра. Тематична

139

Т. 4. Баскетбол (21 год)

БЖД. ЗРВ. Чергування різних способів пересувань у нападі та захисті. Кидки м'яча однією рукою зверху з місця (хлопці) та обома руками від голови (дівчата). Рухлива гра.

140

БЖД. ЗРВ. Кидки м'яча однією рукою зверху з місця (хлопці) та обома руками від голови (дівчата). Вправи на формування постави. Рухлива гра.

141

БЖД. ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. «Човниковий» біг 4 х 9 м. Ловіння та передачі м'яча однією рукою від плеча в парах Вправи для відновлення дихання. Рухлива гра.

142

БЖД. ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Кидки м'яча однією рукою зверху з місця (хлопці) та обома руками від голови (дівчата). Біг у чергуванні з ходьбою. Рухлива гра.

143

БЖД. ЗРВ. Організація самостійних занять з баскетболу. Кидки м'яча однією рукою зверху з місця (хлопці) та обома руками від голови (дівчата). Фінти. Вправи для розвитку гнучкості. Рухлива гра.

144

БЖД. ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Кидки м'яча однією рукою зверху з місця (хлопці) та обома руками від голови (дівчата). Навчальна гра. Повільний біг. Рухлива гра.

145

БЖД. ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Прискорення на 10 м із різних стартових положень за зоровим,і звуковим сигналами. Вправи для запобігання плоскостопості. Рухлива гра. Контрольний навчальний норматив із передач м'яча у парах.

146

БЖД. ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. «Човниковий» біг 4 х 9 м. Ловіння та передачі м'яча однією рукою від плеча в парах Вправи для відновлення дихання. Рухлива гра.

147

БЖД. ЗРВ. Серійні стрибки поштовхом однієї та обох ніг із діставанням високих предметів. Навчальна гра. Підбиття підсумків за семестр.

1

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.