Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«Реалізація професійної діяльності та розвиток цифрової компетентності педагога через обмін методичними матеріалами в цифрових бібліотеках»

Календарне планування з фізичної культури 5 клас, 1 семестр

Фізична культура

Для кого: 5 Клас

27.08.2021

520

80

0

Опис документу:
Календарне планування з фізичної культури 5 клас, 1 семестр, 46 уроків заплановано. Планування розроблялося для 3 год. тижневого навантаження. 3 модулі входять до программі 1-го семестру. Буду вдячна оцінці :)
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Календарний план

З предмету «Фізична культура»

5 клас


уроку

Зміст уроку

Кількість год.

Дата проведення

1

Т. 1. Легка атлетика (10 год)

БЖД. ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Бігові та стрибкові вправи. Стрибки у довжину з місця. Рухлива гра.

1


2

БЖД. ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Бігові та стрибкові вправи. Біг на 30 м. Стрибки у довжину з місця. Рухлива гра.

1


3

БЖД. ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Стартовий розбіг. Спеціальні вправи для метань. Метання малого м'яча у горизонтальну ціль. Рухлива гра.

1


4

БЖД. ЗРВ. Бігові та стрибкові вправи. Біг 30 м. Стрибки у довжину з місця. Вправи для відновлення дихання. Рухлива гра.

1


5

БЖД. ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Бігові та стрибкові вправи. Прискорення 10 м. Стрибки у довжину з місця. Рухлива гра.

1


6

БЖД. ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Прискорення 20 м. Стрибки у довжину з місця. Спеціальні вправи для метань. Біг у повільному темпі Рухлива гра.

1


7

БЖД. ЗРВ. Біг 30 м. Стрибки у довжину з місця. Рівномірний біг до 1000 м. Ходьба у повільному темпі. Рухлива гра.

1


8

БЖД. ЗРВ. Бігові та стрибкові вправи. Біг 30 м. Рівномірний біг до 1000 м. Рухлива гра. Контрольний навчальний норматив Рівномірний біг (без урахування часу)

1


9

БЖД. ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Бігові та стрибкові вправи. Біг 30 м. Стрибки у довжину з місця. Метання малого м'яча у вертикальну ціль. Рухлива гра.

1


10

БЖД. ЗРВ. Бігові та стрибкові вправи. Спеціальні вправи для метання. Метання малого м'яча у вертикальну ціль. Біг у чергуванні з ходьбою Рухлива гра. Тематична

1


11

Т. 2. Футбол (14 год) БЖД. ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Поєднання бігу зі стрибками, зупинками, поворотами. Удари по нерухомому м'ячу зовнішньою частиною підйому. Рухлива гра.

1


12

БЖД. ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Прискорення та ривки з м'ячем. Зупинки м'яча підошвою. Ведення м'яча середньою частиною підйому. Рухлива гра.

1


13

БЖД. ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Стрибки з імітуванням удару головою. Поєднання бігу зі стрибками, зупинками, поворотами. Рухлива гра.

1


14

БЖД. ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Поєднання бігу зі стрибками, зупинками, поворотами. Жонглювання м'ячем ногою, стегном, головою. Рухлива гра.

1


15

БЖД. ЗРВ. Удари по нерухомому м'ячу зовнішньою частиною підйому. Ведення м'яча зовнішньою частиною підйому. Рухлива гра.

1


16

БЖД. ЗРВ. Поєднання прийомів пересування з володінням м'ячем. Удари середньою, та внутрішньою частинами підйому по м'ячу, що котиться. Рухлива гра.

1


17

БЖД. ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Поєднання прийомів пересування з володінням м'ячем. Навчальна гра.

1


18

БЖД. ЗРВ. Правила гри у футбол. Різновиди ходьби та бігу. Прискорення та ривки з м'ячем. Маневрування на полі. Рухлива гра.

1


19

БЖД. ЗРВ. Кидання м'яча вивченими способами на дальність. Вибір позиції щодо суперника та протидія отриманню ним м'яча. Рухлива гра. КНН із ударів по нерухомому м'ячу на точність у ворота з відстані 7 м.

1


20

БЖД. ЗРВ. Прискорення та ривки з м'ячем. Удари головою по м'ячу зменшеної ваги середньою частиною лоба. Рухлива гра.

1


21

БЖД. ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Прискорення та ривки з м'ячем. Навчальна гра. Вправи для відновлення дихання

1


22

БЖД. ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Стрибки з імітуванням удару головою. Навчальна гра. Вправи на формування постави. КНН із передач м'яча з місця на точність партнерові з відстані 5 м

1


23

БЖД. ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Відволікання суперника. Навчальна гра. Вправи на формування постави.

1


24

БЖД. ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Прискорення та ривки з м'ячем. Навчальна гра. Вправи для запобігання плоскостопості Тематична

1


25

Т. 3. Гімнастика (14 год) БЖД. ЗРВ. Види порушень постави та їх профілактика. Різновиди ходьби та бігу. Згинання та розгинання рук в упорі лежачи від підлоги. Вправи на розтягування. Рухлива гра.

1


26

БЖД. ЗРВ. Історія розвитку гімнастики. Стрибки зі скакалкою. Згинання та розгинання рук в упорі лежачи від підлоги. Рухлива гра.

1


27

БЖД. ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Стрибки у присіді. Згинання та розгинання рук в упорі лежачи від підлоги. Біг у повільному темпі. Рухлива гра.

1


28

БЖД. ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Згинання та розгинання рук в упорі лежачи від підлоги. Рухлива гра.

1


29

БЖД. ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Лазіння по вертикальному канаті у три прийоми. Акробатика: перекиди вперед і назад. Підтягування у висі: на високій перекладині (хлопці), лежачи (дівчата). Рухлива гра.

1


30

БЖД. ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Стрибки зі скакалкою. Підтягування у висі: на високій перекладині (хлопці), лежачи (дівчата). Повільна ходьба. Рухлива гра.

1


31

БЖД. ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Підстрибування вгору з упору присівши. Вправи для запобігання плоскостопості. Рухлива гра.

1


32

БЖД. ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу Підстрибування вгору з упору присівши. Вправи на паралельних брусах (хлопці): упор на брус із опорою ногами – сід «ноги нарізно». Рухлива гра. КНН: Підтягування; кількість разів

1


33

БЖД. ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Стрибки у присіді, пересуваючись у різні боки. Акробатика: «міст». Біг у повільному темпі. Рухлива гра.

1


34

БЖД. ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Акробатика: комбінації елементів вправ. Біг у чергуванні з ходьбою. Рухлива гра.

1


35

БЖД. ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Стрибки зі скакалкою. Рівновага (дівчата): зв'язки елементів вправ. Акробатика: комбінації елементів вправ. Ходьба у повільному темпі. Рухлива гра.

1


36

БЖД. ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Акробатика: комбінації елементів вправ. КНН зі згинань та розгинань рук в упорі лежачи від підлоги. Вправи на формування постави. Рухлива гра.

1


37

БЖД. ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Підстрибування вгору з упору присівши. Акробатика: комбінації елементів вправ. КНН із підтягувань у висі: на високій перекладині (хлопці), лежачи (дівчата). Біг у повільному темпі. Рухлива гра.

1


38

БЖД. ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Комплекс ЗРВ. Біг у чергуванні з ходьбою. Рухлива гра. Тематична

1


39

Т. 4. Баскетбол (21 год)

БЖД. ЗРВ. Стійки баскетболіста. Кидки м'яча з місця обома руками від грудей. Рухлива гра. Вправи для запобігання плоскостопості

1


40

БЖД. ЗРВ. Прискорення на 5 м із різних стартових положень за зоровим і звуковим сигналами. Способи пересувань у нападі та захисті. Рухлива гра.

1


41

БЖД. ЗРВ. Основні правила гри. Різновиди ходьби та бігу. «Човниковий» біг 4 х 5 м. Зупинки стрибком. Кидки м'яча з місця обома руками від грудей. Рухлива гра.

1


42

БЖД. ЗРВ. Поняття про техніку гри. Серійні стрибки з діставанням високо підвішених предметів. Ловіння та передачі м'яча на місці обома руками від грудей. Кидки м'яча з місця обома руками від грудей. Рухлива гра.

1


43

БЖД. ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Ловіння та передачі м'яча на місці обома руками від грудей. Кидки м'яча з місця обома руками від грудей. Рухлива гра.

1


44

БЖД. ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Кидки м'яча з місця обома руками від грудей. Ловіння та передачі м'яча на місці обома руками від грудей. Рухлива гра.

1


45

БЖД. ЗРВ. Гігієна тіла, одягу, спортивної форми, режиму дня. Різновиди ходьби та бігу. Кидки м'яча у русі обома руками від грудей. Рухлива гра. КНН із передач м'яча у стіну.

1


46

БЖД. ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Ловіння та передачі м'яча на місці однією рукою від плеча. Ведення м'яча у русі. Рухлива гра. Підбиття підсумків за семестр

Тематична

1
Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.

Вітаємо зі святом працівникі́в осві́ти

та даруємо 100 грн

кешбеку!

Кешбеком можна оплатити 50% вартості будь-яких цифрових товарів та послуг на порталі «Всеосвіта»

Отримати кешбек можна з 1 до 14 жовтня 24 жовтня та використати протягом всього місяця.