Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Особливості адаптації та модифікації освітнього процесу в контексті інклюзивного навчання
»

Календарне планування з фізичної культури 11 клас, 1 семестр

Фізична культура

Для кого: 11 Клас

27.08.2021

649

70

0

Опис документу:
Календарне планування з фізичної культури 11 клас, 1 семестр, 47 уроків заплановано. Планування розроблялося для 3 год. тижневого навантаження. 3 модулі входять до программі 1-го семестру. Буду вдячна оцінці :)
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Календарний план з предмету

«Фізична культура» 11 клас (1 семестр, 3 год на тиждень)


уроку

Зміст уроку

Кількість годин

Дата проведення

1

Т1. Модуль «Футбол» (8 год)

БЖД. ЗРВ. Завдання на рік і семестр. Різновиди ходьби та бігу. Зустрічна естафета з перенесенням м'ячів. Зупинки м'яча у різні способи.

1


2

БЖД. ЗРВ. Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Прискорення та ривки з м'ячем. Удари по м'ячу ногою на точність. Вправи для формування та корекції постави

1


3

БЖД. ЗРВ. Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Естафета з подоланням смуги перешкод. Удари по м'ячу ногою на точність. Ведення м'яча у різні способи.

1


4

БЖД. ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Удари по м'ячу ногою на точність. Зупинки м'яча у різні способи. Ведення м'яча у різні способи. Жонглювання м'ячем.

1


5

БЖД. ЗРВ. Розвиток футболу в Україні та за кордоном. Уміння розраховувати силу удару по м'ячу ногою. Зупинки м'яча у різні способи.

1


6

БЖД. ЗРВ. Зупинки м'яча у різні способи. Відбирання м'яча у підкаті. Індивідуальні дії у нападі. Гра на координацію рухів.

1


7

БЖД. ЗРВ. Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Уміння розраховувати силу удару по м'ячу ногою. КНН: 6 зупинок м'яча, що опускається, одним із вивчених способів; кількість правильно виконаних зупинок.

1


8

БЖД. ЗРВ. Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Уміння розраховувати силу удару по м'ячу ногою. Підбиття підсумків вивчення модуля «Футбол»

1


9

Т2. Модуль «Баскетбол» ( 24 год)
БЖД. ЗРВ. Прискорення на 5 м із різних вихідних положень у різні способи в змаганні з партнерами. Серійні кидки з різних точок середньої та далекої відстані. Навчальна гра.

1


10

БЖД. ЗРВ. Пересування, зупинки та повороти у нападі та захисті. Серійні кидки з різних точок середньої та далекої відстані при пасивному опорі захисника.

1


11

БЖД. ЗРВ. Пересування, зупинки та повороти у нападі та захисті. Вихід на вільне місце для взаємодій між гравцями.

1


12

БЖД. ЗРВ. «Човниковий» біг 4 х 10 м. Пересування, зупинки та повороти у нападі та захисті. Протидії виходу на вільне місце.

1


13

БЖД. ЗРВ. Серійні кидки з різних точок середньої та далекої відстані при активному опорі захисника. Гра на зосередження уваги

1


14

БЖД. ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Накривання кидка. Вихід і протидії виходу на вільне місце для взаємодій між гравцями. Гра на координацію рухів

1


15

БЖД. ЗРВ. Серійні кидки після виконання технічних прийомів нападу при пасивному опорі захисника. Організація боротьби за м'яч, що відскочив від щита. Навчальна гра.

1


16

БЖД. ЗРВ. Серійні кидки після виконання технічних прийомів нападу при пасивному опорі захисника.

1


17

БЖД. ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. «Човниковий» біг 4 х 10 м. Серійні кидки після виконання технічних прийомів нападу при активному опорі захисника.

1


18

БЖД. ЗРВ. Серійні кидки після виконання технічних прийомів нападу при активному опорі захисника. Штрафний кидок і дії гравців під час його виконання. Навчальна гра.

1


19

БЖД. ЗРВ. Серійні стрибки з діставанням високо підвішених предметів. Серійні кидки після виконання технічних прийомів нападу при активному опорі захисника. Чергування різних способів ведення м'яча без зорового контролю.

1


20

БЖД. ЗРВ. Чергування різних способів ведення м'яча без зорового контролю. Взаємодії та протидії заслонам. Вправи для запобігання плоскостопості

1


21

БЖД. ЗРВ. Взаємодії та протидії заслонам. Навчальна гра. Ходьба з вправами на відновлення дихання

1


22

БЖД. ЗРВ. Добивання м'яча обома руками в стрибку після його відскоку від щита. Ходьба зі зміною ритму

1


23

БЖД. ЗРВ. Особливості проведення та суддівство змагань. Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. КНН: 10 штрафних кидків на точність; кількість влучень.

1


24

БЖД. ЗРВ. Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Добивання м'яча однією та обома руками в стрибку після його відскоку від щита. Гра на координацію рухів

1


25

БЖД. ЗРВ. Чергування різних способів ведення м'яча без зорового контролю в умовах опору захисників.

1


26

БЖД. ЗРВ. Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Організація варіантів позиційного нападу.

1


27

БЖД. ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Протидія варіантам позиційного нападу. Навчальна гра.

1


28

БЖД. ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Серійні кидки з різних точок середньої та далекої від¬стані з опором захисника. Штрафний кидок.

1


29

БЖД. ЗРВ. Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. «Човниковий» біг 4 х 10 м. Організація швидкого прориву. Ходьба зі зміною ритму

1


30

БЖД. ЗРВ. Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. КНН: 10 кидків вивченим способом із дистанції 4,5 м на рівній відстані між п'ятьма точками; кількість влучень

1


31

БЖД. ЗРВ. Серійні стрибки із зістрибуванням у глибину. Організація та протидія швидкому прориву. Вправи для розслаблення

1


32

БЖД. ЗРВ. Чергування різних способів ловіння та передач м'яча без зорового контролю в умовах опору захисників. Навчальна гра. Вправи для збільшення еластичності м'язів.

1


33

Т3. Модуль «Волейбол» (11 год)
БЖД. ЗРВ. Біг на 5 м за сигналом (переважно зоровим) із різних вихідних положень. Пересування вздовж сітки приставним кроком правим (лівим) боком із зупинками. Ходьба з вправами на відновлення дихання

1


34

БЖД. ЗРВ. Пересування вздовж сітки приставним кроком правим (лівим) боком, зупинки, набуття вихідного положення для блокування. Багаторазові передачі м'яча в стіну зі зміною висоти передачі та відстані до стіни.

1


35

БЖД. ЗРВ. Біг із зупинками та зміною напрямку руху. Багаторазові передачі м'яча в стіну зі зміною висоти передачі та відстані до стіни. Подача в ліву та праву половину майданчика.

1


36

БЖД. ЗРВ. Кидки набивного м'яча обома руками від грудей вперед. Багаторазові передачі м'яча в стіну зі зміною висоти передачі та відстані до стіни. Навчальна гра. Вправи для запобігання плоскостопості

1


37

БЖД. ЗРВ. Вистрибування на гірку матів, багатоско- ки. Верхня бокова подача. Завислі передачі в ближню зону: 2—3, 3—2. Гра на зосередження уваги


1


38

БЖД. ЗРВ. Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. КНН: 10 прямих подач на влучність у зазначену вчите­лем зону; кількість влучень:

1


39

БЖД. ЗРВ. Зістрибування з висоти ЗО см із наступним стрибком угору. Завислі передачі в ближню зону: 2—3, 3—2. Верхня бокова подача. Гра на координацію рухів

1


40

БЖД. ЗРВ. Кидки тенісного м'яча через сітку. Завислі передачі в ближню зону: 2—3, 3—2. Прямий нападальний удар за ходом із високих і середніх передач із зон 2 і 4.

1


41

БЖД. ЗРВ. Передачі м'яча через зону: 2—4, 4—2. Прямий нападальний удар за ходом із високих і середніх передач із зон 2 і 4. Навчальна гра.

1


42

БЖД. ЗРВ. Пересування в упорі на руках лежа¬чи по колу. Передачі м'яча через зону: 2—4, 4—2. Прямий нападальний удар за ходом із високих і середніх передач із зон 2 і 4.

1


43

БЖД. ЗРВ. Передачі м'яча через зону: 2—4, 4—2. Прямий нападальний удар за ходом із високих і середніх передач із зон 2 і 4. Обирання місця для страхування партнера, який виконує прийом.

1


44

БЖД. ЗРВ. Суддівство (склад суддівської бригади, жести та суддівська термінологія, ведення протоколу гри). Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Передачі м'яча у стрибку.

1


45

БЖД. ЗРВ. Кидки набивного м'яча обома руками з-за голови на місці з щонайбільшим прогинан¬ням тулуба. Взаємодія з гравцем, який виконує другу передачу.

1


46

БЖД. ЗРВ. Біг із зупинками та зміною напрямку руху. Навчальна гра. Ходьба з вправами на відновлення дихання. Підбиття підсумків за 1 семестр.

1
Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.