Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Особливості використання арттерапевтичних технік у роботі з дошкільниками
»

Календарне планування з фізичної культури 1 клас

Фізична культура

Для кого: 1 Клас

27.08.2021

255

52

0

Опис документу:
Підготувала календарні плани 2021-2022,1 клас. 47 уроків 1 семестр. Укладено відповідно до навчальної програми «Нова українська школа. Типова освітня програма для закладів загальної середньої освіти розроблена під керівництвом О.Я.Савченко (1-4 клас)», затверджена Колегією Міністерства освіти і науки 22 лютого 2018 року.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН

З ПРЕДМЕТУ «ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА»

(1-й клас, І семестр, 3 год. на тиждень)


Тема уроку

Кіл-ть

год

Дата проведення


Стрибки. Пересування. Рухливі ігри.

23


1

БЖД. ЗРВ Різновиди ходьби. Перелізання через перешкоду. Рухливі ігри.

1


2

БЖД. ЗРВ. Різновиди ходьби. Комплекс ранкової гігієнічної гімнастики. Рухливі ігри.

1


3

БЖД. ЗРВ. Ходьба на носках, на п’ятах, у напівприсіді. Рухливі ігри.

1


4

БЖД. ЗРВ. Ходьба у напівприсіді і присіді. Біг із різних вихідних положень. Комплекс ранкової гімнастики. Рухливі ігри, естафети.

1


5

БЖД. ЗРВ. Біг з високим підніманням стегна, закиданням гомілок. Біг із високого старту до 30м. Рухлива гра.

1


6

БЖД. ЗРВ. Ходьба із високим підніманням стегна. Комплекс фізкультурної паузи. Вправи для розвитку швидкості. Біг із зміною напрямку та з високого старту до 30м. Рухлива гра.

1


7

БЖД. ЗРВ. Ходьба «змійкою», із зупинкою за сигналом. Біг із зміною напрямку. Стрибки зі скакалкою. Рухлива гра.

1


8

БЖД. ЗРВ. Бігові вправи. Біг із різних вихідних положень. Вправи для розвитку координації. Повторний біг 3-10м. Рухлива гра.

1


9

БЖД. ЗРВ. Вправи на релаксацію. Вправи для розвитку витривалості. Біг із почерговою ходьбою. Рухлива гра.

1


10

БЖД. ЗРВ. Вправи для розвитку сили. Стрибки з просуванням вперед, назад, з поворотами. Стрибок у довжину. Біг із почерговою ходьбою. Рухлива гра.

1


11

БЖД. ЗРВ. Ходьба «змійкою», з різними положеннями рук. Визначення вихідних даних фізичної підготовленості учнів. Рухлива гра.

1


12

БЖД. ЗРВ. Біг із закиданням гомілок. Ходьба на пальцях, п’ятах. Комплекс ранкової гімнастики. Визначення вихідних даних фізичної підготовленості учнів. Рухлива гра.


1


13

БЖД. ЗРВ. Біг із закиданням гомілок. Стрибки на місці на одній, двох ногах з просуванням. Стрибки у довжину з місця поштовхом двома ногами. Рухлива гра.

1


14

БЖД. ЗРВ. Біг з різних вихідних положень. Стрибки на двох ногах з просуванням. Стрибки у довжину з місця поштовхом двома ногами. Рухлива гра.

1


15

БЖД. ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Бігові вправи. Вправи для розвитку координації. Стрибки з просуванням. «Човниковий» біг 3х10м. Рухлива гра.


1


16

БЖД. ЗРВ. Вправи для профілактики плоскостопості. Бігові та стрибкові вправи. Вправи для розвитку координації. Стрибки з просуванням уперед, назад. «Човниковий» біг 4х9м. Рухлива гра.

1


17

БЖД. ЗРВ. Вправи для профілактики плоскостопості. Бігові та стрибкові вправи. Стрибки у висоту (через гумову мотузку). Чергування ходьби та бігу. Рухлива гра.

1


18

БЖД. ЗРВ. Вправи для розвитку координації рухів. Стрибки по «купинах», вистрибування з присіду. Стрибки в глибину з висоти від 40 до 60см з м’яким приземленням на дві ступні. Естафети.

1


19

БЖД. ЗРВ. Вправи для розвитку швидкості. Стрибки зі скакалкою. Стрибки у глибину. Вправи з виконанням упорів. Стрибки у висоту через гімнастичну палицю, гумову мотузку з місця, з прямого розбігу. Рухливі ігри

1


20

БЖД. ЗРВ. Вправи для формування правильної постави. Застрибування на підвищену опору. Підтягування у висі, у висі лежачи. Стрибки через перешкоди висотою до 50см поштовхом однією та двома ногами.

1


21

БЖД. ЗРВ. «Повторний» біг 3х10м. Різновиди ходьби по підвищеній опорі. Подолання перешкод. Стрибки в довжину з місця поштовхом однієї, двох ніг та із просуванням вперед. Рухливі ігри. Естафети.

1


22

БЖД. ЗРВ. Вправи для профілактики плоскостопості. Стрибки у висоту. Стрибки у глибину. Вис стоячи, лежачи, на зігнутих руках.

1


23

БЖД. ЗРВ. Біг на місці. Вправи для розвитку гнучкості. Вправи з предметами. Зіскок із гімнастичної лави. Рухливі ігри.

1Лазіння та перелізання. Танцювальні вправи.

23


24

Правила поведінки під час лазіння та перелізання. Лазіння по гімнастичній стінці вгору і вниз однойменним та різнойменним способом. Танцювальна аеробіка.

1


25

БЖД. ЗРВ.. Вправи для розвитку сили. Підлізання під перешкодою. Дитячий фітнес.

1


26

БЖД. ЗРВ.. Перелізання через перешкоду висотою від 80 до 100см різними способами. Танцювальна аеробіка.

1


27

БЖД. ЗРВ. Вправи з предметами. Вправи для розвитку координації. Підтягування на похилій гімнастичній лаві. Дитячий фітнес.

1


28

БЖД. ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Вправи для постави. Підтягування у висі лежачи. Ходьба на пальцях по підвищеній і обмеженій за площиною опорі з різними положеннями рук. Крок польки.

1


29

БЖД. ЗРВ. Вправи з предметами. Дихальні вправи. Згинання і розгинання рук в упорі лежачи. Пересування із підкиданням дрібних предметів (тенісні м’ячі, мішечки тощо). Рухливі ігри.

1


30

БЖД. ЗРВ. Організовуючі вправи. Танцювальні кроки. Танцювальні імпровізаційні вправи. Рухлива гра.

1


31

БЖД. ЗРВ. Організовуючі вправи. Лазіння по похилій гімнастичній лаві. Танцювальні імпровізаційні вправи. Рухлива гра.

1


32

БЖД. ЗРВ. Організовуючі вправи. Підтягування у висі лежачи та у висі (хлопці). Танцювальні кроки. Рухлива гра.

1


33

БЖД. ЗРВ. Танцювальні кроки, танцювальні імпровізаційні вправи.

1


34

БЖД. ЗРВ. Згинання та розгинання рук в упорі лежачи від гімнастичної лави та від підлоги (хлопці). Танцювальні кроки, танцювальні імпровізацій вправи.

1


35

БЖД. ЗРВ. Різновиди ходьби, бігу, стрибків. Танцювальні кроки, танцювальні імпровізаційні вправи. Рухлива гра

1


36

БЖД. ЗРВ. Загальнорозвивальні вправи для формування правильної постави. Згинання та розгинання рук в упорі лежачи від гімнастичної лави та від підлоги (хлопці). Танцювальні імпровізаційні вправи. Рухлива гра.

1


37

БЖД. ЗРВ. Комплекс фізкультурної паузи. «Повторний» біг 3х10м. Крок польки. Дитячий фітнес.

1


38

БЖД. ЗРВ. Загальнорозвивальні вправи з гімнастичною палицею. Танцювальні кроки: при­ставний крок убік, уперед, назад; крок галопу. Рухлива гра.

1


39

БЖД. ЗРВ. Лазіння по гімнастичній стінці вгору і вниз однойменним та різнойменним способом. Танцювальна аеробіка.

1


40

БЖД. ЗРВ. Вправи для розвитку сили. Підлізання під перешкодою. Дитячий фітнес. Крок польки.

1


41

БЖД. ЗРВ. Загальнорозвивальні вправи з предметами. Перелізання через перешкоду висотою від 80 до 100см різними способами. Танцювальна аеробіка.

1


42

БЖД. ЗРВ. Ходьба на пальцях, п’ятах у напівприсіді і присіді. Фізкультурна хвилинка. Вправи біля гімнастичної стінки. Дитячий фітнес.

1


43

БЖД. ЗРВ. Лазіння по горизонтальній та похилій гімнастичній лаві. Танцювальні імпровізаційні вправи. Рухливі ігри.

1


44

БЖД. ЗРВ. Комплекс фізкультурної паузи. «Повторний» біг 4х9м. Вправи для розвитку координації. Підтягування на похилій гімнастичній лаві. Дитячий фітнес.

1


45

БЖД. ЗРВ. Вправи з предметами. Дихальні вправи. Згинання і розгинання рук в упорі лежачи. Пересування із підкиданням дрібних предметів (тенісні м’ячі, мішечки тощо). Рухливі ігри.

1


46

БЖД. ЗРВ. Комплекс фізкультурної паузи. «Повторний» біг 4х9м. Вправи для розвитку координації. Підтягування на похилій гімнастичній лаві. Дитячий фітнес.

1


47

БЖД. ЗРВ. Вправи з предметами. Дихальні вправи. Згинання і розгинання рук в упорі лежачи. Пересування із підкиданням дрібних предметів (тенісні м’ячі, мішечки тощо). Рухливі ігри.

1

ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА

(1-й клас, ІІ семестр)

Укладено відповідно до навчальної програми «Нова українська школа. Типова освітня програма для закладів загальної середньої освіти розроблена під керівництвом О.Я.Савченко (1-4 клас)», затверджена Колегією Міністерства освіти і науки 22 лютого 2018 року.

Тема уроку

Дата

Примітка


Елементи гімнастики.46

Правила безпеки поведінки на уроках фізкультури. Організовуючі вправи. Вправи імітаційного характеру. Елементи акробатики: перекид боком та вперед.47

Правила поведінки під час занять гімнастичними вправами. Вправи для розвитку гнучкості. Підлізання під перешкодою. Вправи для розвитку швидкості. Групування, перекати в групування.48

Культура рухів з елементами гімнастики. Організовуючі вправи. Вправи для розвитку спритності. Пересування по підвищеній і обмеженій за площиною опорі. Елементи акробатики.49

Організовуючі вправи. Вправи для формування постави. Елементи акробатики: перекид боком та вперед. Повторний біг на 4х10м. «Напівшпагат».50

Організовуючі вправи. Вправи з предметами. Стійка на лопатках із зігнутими та прямими ногами. Підтягування на похилій гімнастичній лаві. «Напівшпагат».51

Організовуючі вправи. Вправи для формування постави. Елементи акробатики: стійка на лопатках із зігнутими та прямими ногами. «Напівшпагат».52

Організовуючі вправи. Ходьба на пальцях, п’ятах у напівприсіді і присіді. Фізкультурна хвилинка. Вправи біля гімнастичної стінки. Дитячий фітнес.53

Організовуючі вправи. Вправи з гімнастичною палицею. Вправи зі зміною положення тіла у просторі. Розслаблення м’язів рук, ніг, тулуба з різних вихідних положень. Нахил тулуба із положення сидячи. Ігри на увагу.54

Організовуючі вправи. Комплекс фізкультурної паузи. Вправи в русі. Пересування із зупинками за зоровим і слуховим сигналами. Перекид боком. Перекати в групуванні. Вправи на релаксацію.55

Організовуючі вправи. Різновиди ходьби та бігу. Вправи для формування правильної постави. Вправи на положення тіла у просторі: сіди, виси, упори. Елементи акробатики. Ігри на формування уваги.56

Організовуючі вправи. Вправи імітаційного характеру. Елементи акробатики: перекид боком та вперед. «Човниковий» біг 4х9м. «Напівшпагат».57

Вправи для формування постави. Елементи акробатики: перекид боком та вперед. «Човниковий» біг 3х10м. Підтягування на похилій гімнастичній лаві. «Шпагат».58

Вправи з предметами. Дихальні вправи. Ходьба по підвищеній опорі з різним положенням рук з поворотами, присіданнями. Стійка на лопатках із зігнутими та прямими ногами.59

Організовуючі вправи. Вправи для формування постави. Елементи акробатики: стійка на лопатках із зігнутими та прямими ногами. «Шпагат».60

Організовуючі вправи. Комплекс вправ ранкової гігієнічної гімнастики. Підтягування у висі лежачи та у висі (хлопці). Стійка на лопатках.61

Організовуючі вправи. Вправи для профілактики плоскостопості та формування постави. Підтягування у висі лежачи та у висі (хлопці).62

Організовуючі вправи. Вправи для формування постави біля гімнастичної стінки. Ходьба на пальцях, п’ятах, «змійкою». Нахил тулуба із положення сидячи.63

Вправи для розвитку гнучкості. Вправи для формування правильної постави. Вправи на положення тіла у просторі: сіди, виси, упори. Елементи акробатики. Ігри на формування уваги.64

Комплекс фізкультурної паузи. ЗРВ в русі. Пересування із зупинками за зоровим і слуховим сигналами. Перекид боком. Перекати в групуванні. Нахил тулуба із положення сидячи. Вправи на релаксацію.65

Вправи з гімнастичною палицею. Пришвидшення з різних вихідних положень. Нахил тулуба із положення сидячи. Підтягування у висі лежачи та у висі (хлопці). Ігри на увагу.66

Організовуючі вправи. Вправи для розвитку гнучкості. Підлізання під перешкодою. Згинання і розгинання рук в упорі лежачи від гімнастичної лави та від підлоги (хлопці). Ігри на увагу.
Вправи для опанування навичок володіння м’ячем67

Правила техніки безпеки під час занять з м'ячем. Організовуючі вправи. Метання м’ячів різної ваги на однакову відстань. Рухлива гра.68

Комплекс ранкової гігієнічної гімнастики. Біг з різних вихідних положень. Метання малого м’яча із-за голови на дальність. Рухлива гра.69

Організовуючі вправи. Загальнорозвивальні вправи з м'ячем. Передавання м'яча. Метання малого м’яча у щит. Рухлива гра, естафета.70

Організовуючі та Різновиди ходьби. Бігові вправи. Метання малого м’яча із-за голови на дальність. Рухлива гра.71

Вправи для розвитку швидкості. Метання м’яча у вертикальну ціль з відстані 8-10 м. Естафети з малими м’ячами.72

Різновиди ходьби та бігу. Загальнорозвивальні вправи в парах. Вправи зі скакалками. Метання м’ячів різної ваги на задану відстань. Рухливі ігри.73

Організовуючі та Різновиди ходьби, бігові вправи. Метання м’ячів різної ваги на задану відстань. Рухливі ігри.74

Вправи для координації рухів. Передавання великого м’яча (волейбольного) з рук у руки в колі, в колоні, шерензі, праворуч, ліворуч, над головою, під ногами. Рухливі ігри з м’ячами.75

Вправи для координації рухів. Передавання великого м’яча (волейбольного) з рук у руки в колі, в колоні, шерензі, праворуч, ліворуч, над головою, під ногами. Рухливі ігри з м’ячами.76

Біг із різних вихідних положень. Загальнорозвивальні вправи в парах. Передачі волейбольного м’яча в парах з ударом об підлогу. Рухливі ігри з м’ячами.77

Ходьба та біг з різних вихідних положень. Перекидання великого м’яча у парах. Передачі м’яча в парах з ударом об підлогу. Рухливі ігри з м’ячами.78

Ходьба «змійкою». Вправи для розвитку швидкості. Тримання (волейбольного) м’яча; підкидання м’яча і ловіння його після відскоку від підлоги. Рухливі ігри з м’ячами.79

Вправи з великим м’ячем (баскетбольним): тримання м’яча; підкидання м’яча і ловіння його після відскоку від підлоги. Рухливі ігри з м’ячами.80

Вправи імітаційного характеру. Ходьба «змійкою». Вправи з великим м’ячем: тримання м’яча; підкидання м’яча і ловіння його після відскоку від підлоги. Рухливі ігри з м’ячами.81

Вправи для розвитку спритності. Вправи з м’ячами. Удари м’яча об підлогу однією та двома руками; ведення м’яча на місці правою і лівою рукою. Рухливі ігри з м’ячами.82

Ходьба із змінним положенням рук. Ведення великого м’яча на місці. Передавання і ловіння м’яча двома руками від грудей. Рухливі ігри з м’ячами.83

Вправи для розвитку спритності. Фізкультурна пауза. Ведення великого м’яча рукою в русі. Передавання і ловіння м’яча двома руками з ударом об підлогу.84

Вправи для розвитку швидкості. Ведення великого м’яча рукою в русі. Передавання і ловіння м’яча двома руками від грудей та двома руками з ударом об підлогу.85

Біг з різних вихідних положень. Вправи зі скакалками. Ведення великого м’яча рукою в русі, обведення стійок. Рухливі ігри.86

Загальнорозвивальні вправи з прапорцями. Вправи для координації рухів. Ведення великого м’яча рукою в русі, обведення стійок. Рухливі ігри.87

Вправи з великим м’ячем (футбольним): ведення м’яча ногою у кроці. Зупинка м’яча, що котиться, підошвою. Рухливі ігри з м’ячами.88

Ведення м’яча передньою частиною ступні. Зупинка м’яча, що котиться. Рухливі ігри з м’ячами.89

Вправи для розвитку координації рухів. Удари по нерухомому м’ячу та по м’ячу що котиться. Рухливі ігри з м’ячами. Естафети з м’ячами.90

Загальнорозвивальні вправи в парах. Вправи з предметами. Ведення м’яча. Удари по нерухомому м’ячу та по м’ячу що котиться. Рухливі ігри з м’ячами.91

Визначення динаміки фізичної підготовленості учнів. Рухливі ігри.92

Визначення динаміки фізичної підготовленості учнів. Рухливі ігри.93

Вправи для профілактики плоскостопості та формування постави. Вправи фізкультурної паузи. Ведення м’яча. Удари по нерухомому м’ячу. Ігри та естафети.94

Вправи для профілактики плоскостопості. Ведення м’яча ногою по прямій, по дузі, між стійками. Зупинка м’яча, що котиться. Рухливі ігри з м’ячами.95

Біг з різних вихідних положень. Стрибки на скакалці. Ведення м’яча ногою по прямій, по дузі, між стійками. Зупинка м’яча, що котиться. Естафети з м’ячами.96

Вправи для розвитку швидкості. Ведення м’яча ногою по прямій, по дузі, між стійками. Зупинка м’яча, що котиться. Рухливі ігри з м’ячами.97

Вправи для профілактики плоскостопості та формування постави. Удари по м’ячу, що котиться. Зупинка м’яча, що котиться. Рухливі ігри з м’ячами.


Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.