Календарне планування з фізичної культури 7 клас, 1 семестр

Фізична культура

Для кого: 7 Клас

27.08.2021

322

73

1

Опис документу:
Календарне планування з фізичної культури 7 клас, 1 семестр, 47 уроків заплановано. Планування розроблялося для 3 год. тижневого навантаження. 3 модулі входять до программі 1-го семестру. Буду вдячна оцінці :)
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Календарний план з предмету

«Фізична культура» 7 клас (1 семестр, 3 год на тиждень)


уроку

Зміст уроку

Кількість годин

Дата проведення

1

Т.1. Легка атлетика (10 год)

БЖД.ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Спеціальні бігові вправи. Біг 30 м. Вправи з набивними м'ячами. Рухлива гра.

1


2

БЖД.ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Бігові та стрибкові вправи. Біг 30 м. Стрибки у довжину з місця. Метання малого м'яча на дальність із розбігу. Біг у чергуванні з ходьбою. Рухлива гра.

1


3

БЖД.ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Стрибкові вправи. Спеціальні вправи для метання. Метання малого м'яча на дальність із розбігу Повільний біг до 1200 м. Рухлива гра.

1


4

БЖД.ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Бігові та стрибкові вправи. Біг 30 м. Спеціальні вправи для метання. Метання малого м'яча на дальність із розбігу. Рухлива гра.

1


5

БЖД.ЗРВ. Правила проведення змагань зі стрибків, бігу та метання. Різновиди ходьби та бігу. Спеціальні бігові вправи. Біг 30 м. Спеціальні вправи для метання. Рухлива гра.

1


6

БЖД.ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Спеціальні бігові вправи. Біг 30 м. Спеціальні вправи для метання. Метання малого м'яча на дальність із розбігу. Рухлива гра.

1


7

БЖД.ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Спеціальні бігові вправи. Біг 30 м. Спеціальні вправи для метання. Метання малого м'яча на дальність із розбігу. у русі.

1


8

БЖД.ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Бігові та стрибкові вправи. Біг 30 м. Спеціальні вправи для метання. КНН. Біг ЗО м; с

1


9

БЖД.ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Стрибкові вправи. Спеціальні вправи для метання. Метання малого м'яча на дальність із розбігу. Повільний біг до 1200 м. Рухлива гра

1


10

БЖД.ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Бігові та стрибкові вправи. Біг 30 м. Спеціальні вправи для метання. Метання малого м'яча на дальність із розбігу. Рухлива гра на увагу Тематична

1


11

Т.2. Футбол (14 год)

БЖД.ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Поєднання прийомів пересування з технікою володіння м'ячем. Удари по м'ячу середньою частиною підйому. Зупинки м'яча внутрішньою стороною стопи. Рухлива гра.

1


12

БЖД.ЗРВ. Історія українського футболу. Різновиди ходьби та бігу. Естафета з м'ячем. Відбирання м'яча, атакуючи суперника в умовах виконання ігрових вправ. Рухлива гра.

1


13

БЖД.ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Прискорення та ривки з м'ячем. Удари по м'ячу ногою на точність. Ведення м'яча. Рухлива гра.

1


14

БЖД.ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Стрибки з імітуванням удару головою. Удари по м'ячу ногою на точність. Зупинки м'яча внутрішньою стороною підйому. Ведення м'яча. Рухлива гра.

1


15

БЖД.ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Стрибки з імітуванням удару головою. Удари по м'ячу ногою на точність. Зупинки м'яча внутрішньою стороною підйому. Рухлива гра.

1


16

БЖД.ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Поєднання прийомів пересування з технікою володіння м'ячем. Удари по м'ячу ногою на точність. Рухлива гра.

1


17

БЖД.ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Поєднання прийомів пересування з технікою володіння м'ячем. Удари по м'ячу ногою на точність. Рухлива гра.

1


18

БЖД.ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Поєднання прийомів пересування з технікою володіння м'ячем. Удари по м'ячу ногою на точність. Рухлива гра.

1


19

БЖД.ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Відбирання м'яча, атакуючи суперника в умовах виконання ігрових вправ. Біг у повільному темпі. Рухлива гра.

1


20

БЖД.ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Зупинки м'яча підошвою, внутрішньою стороною стопи, стегном і грудьми (хлопці) у русі. Рухлива гра.

1


21

БЖД.ЗРВ. Прискорення та ривки з м'ячем. Зупинки м'яча підошвою, внутрішньою стороною стопи, стегном і грудьми (хлопці) у русі. Рухлива гра. КНН 5 ударів по нерухомому м'ячу на точність у ворота з відстані 11м.

1


22

БЖД.ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. у парах. Прискорення та ривки з м'ячем. Удари головою по м'ячу зменшеної ваги середньою частиною лоба. Рухлива гра.

1


23

БЖД.ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Удари головою по м'ячу зменшеної ваги середньою частиною лоба. Уміння протидіяти передачі, веденню та удару по воротах. Рухлива гра.

1


24

БЖД.ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Діставання підвішеного м'яча головою. Укидання м'яча з місця та після розбігу. Рухлива гра. Тематична

1


25

Т.3. Гімнастика (14 год)

БЖД.ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Перетягування канату. Стрибки на скакалці. Акробатика: стійка на долонях з опорою на стіну. Рухлива гра.

1


26

БЖД.ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Акробатика: стійка на долонях з опорою на стіну. Згинання та розгинання рук в упорі лежачи від підлоги. Рухлива гра.

1


27

БЖД.ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Ритмічна гімнастика. Акробатика: стійка на долонях з опорою на стіну. Підтягування: у висі (хлопці), на низькій перекладині (дівчата). Рухлива гра.

1


28

БЖД.ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. із гімнастичними палицями. Акробатика: стійка на долонях з опорою на стіну. Рухлива гра на увагу

1


29

БЖД.ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Ритмічна гімнастика. Акробатика: комбінація елементів вправ. Комбінації елементів вправ: на перекладині. Рухлива гра.

1


30

БЖД.ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Акробатика: комбінація елементів вправ. Комбінації елементів вправ: на перекладині (хлопці), на різновисоких брусах (дівчата). Рухлива гра.

1


31

БЖД.ЗРВ. Акробатика: комбінація елементів вправ. Комбінації елементів вправ: на перекладині. Рухлива гра.

1


32

БЖД.ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Акробатика: комбінація елементів вправ. Підтягування: у висі (хлопці), на низькій перекладині (дівчата). Рухлива гра.

1


33

БЖД.ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Акробатика: комбінація елементів вправ. Підтягування: у висі (хлопці), на низькій перекладині (дівчата). Рухлива гра.

1


34

БЖД.ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Лазіння по канату у два або три прийоми. Рівновага (дівчата): зв'язки елементів вправ. Комбінації елементів вправ на паралельних брусах (хлопці). Рухлива гра.

1


35

БЖД.ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. із набивними м'ячами. Акробатика: комбінація елементів вправ. Контрольний навчальний норматив зі згинань та розгинань рук в упорі лежачи від підлоги. Рухлива гра.

1


36

БЖД.ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Ритмічна гімнастика. Лазіння по канату у два або три прийоми. Контрольний навчальний норматив із піднімань тулуба в сід. Рухлива гра.

1


37

БЖД.ЗРВ. Лазіння по канату у два або три прийоми. Комбінації елементів вправ на паралельних брусах (хлопці). Акробатика: комбінація елементів вправ. Рухлива гра.

1


38

БЖД.ЗРВ.. Перетягування канату. Ходьба у повільному темпі.

1


39

Т.4. Баскетбол (21 год)

БЖД.ЗРВ. Чергування різних способів пересувань, бігу, стрибків. Кидки м'яча однією рукою з місця. Рухлива гра.

1


40

БЖД.ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Накривання м'яча. Кидки м'яча однією рукою з місця. Рухлива гра.

1


41

БЖД.ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Відбивання м'яча. Кидки м'яча однією рукою з місця. Рухлива гра.

1


42

БЖД.ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. із набивними м'ячами. Кидки м'яча однією рукою з місця. Протидія атаковим прийомам суперника. Рухлива гра.

1


43

БЖД.ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. із набивними м'ячами. «Човниковий» біг 4 х 9 м. Біг у чергуванні з ходьбою. Рухлива гра.

1


44

БЖД.ЗРВ. Методика виховання витривалості. Різновиди ходьби та бігу. Прискорення на 10 м із різних стартових положень за зоровим і звуковим сигналами. КНН 6 штрафних кидків; кількість влучень. Рухлива гра.

1


45

БЖД.ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Вправи для розвитку сили м'язів тулуба, плечового поясу та кистей. Рухлива гра.

1


46

БЖД.ЗРВ. Методика виховання витривалості. Різновиди ходьби та бігу. Вправи на формування постави. Рухлива гра.

1


47

БЖД.ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Рухлива гра. Чергування різних способів пересувань, бігу, стрибків під час активної протидії захисників. Підбиття підсумків за семестр Тематична

1
Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.

Вітаємо зі святом працівникі́в осві́ти

та даруємо 100 грн

кешбеку!

Кешбеком можна оплатити 50% вартості будь-яких цифрових товарів та послуг на порталі «Всеосвіта»

Отримати кешбек можна з 1 до 14 жовтня 24 жовтня та використати протягом всього місяця.