Видано посібник асистента вчителя (ведення документації та обов’язки)

У виданні окреслені основні вектори діяльності асистента вчителя.

Освітній департамент Луганської ОДА та Луганський обласний ІППО видали посібник з ведення документації та посадових обов’язків асистента вчителя. Книга доступна на офіційному сайті інституту.

На сьогодні немає чітко визначеного переліку документації, яку повинен вести фахівець зазначеного напряму, тому в цьому виданні проаналізовані нормативно-правові документи, що регламентують діяльність асистента вчителя, оптимізований матеріал та окреслені основні вектори діяльності асистента вчителя, – йдеться в анотації посібника.

Організаційні засади діяльності асистента вчителя в інклюзивному класі

Нагадаємо, що на 2020 рік розмір інклюзивної субвенції становить 504 мільйони гривень. Понад 400 мільйонів гривень з цієї суми піде на підтримку інклюзії в школах.

Крім того, 2020 року програма підвищення кваліфікації вчителів початкових класів міститиме новий обов'язковий модуль – інклюзивне навчання. Він має навчити педагогів працювати з дітьми з особливими освітніми потребами (ООП), а також допомогти їм в організації роботи інклюзивного класу. 

Джерело: https://vse.ee/bna

Фотоматеріали взяті зі сторінки “Луганський обласний ресурсний центр підтримки інклюзивної освіти” у фейсбуці.


Вас також можуть зацікавити такі матеріали:

Модуль «Інклюзивне навчання» стане обов’язковим з 2020 року

Уроки про права молоді з інвалідністю: шпаргалка для вчителів

Статеве виховання для дітей з ООП

Фінансування інклюзивного навчання у 2020 році

Вебінар від “Всеосвіти” Ефективна взаємодія вчителя і асистента - складова успіху роботи в інклюзивному класі ознайомить вас з основними спільними функціями і ролями вчителя та асистента вчителя. Спікер Артем Скоріков розповість про те, як підготуватися до кожного уроку в інклюзивному класі з урахуванням потреб дітей з ООП.

Вебінар відбудеться: 30 січня, о 18:00

Сертифікат вебінара має бути зарахований вам у підвищення кваліфікації. 

Долучитися до вебінара: https://vseosvita.ua/webinar/efektivna-vzaemodia-vcitela-i-asistenta-skladova-uspihu-roboti-v-inkluzivnomu-klasi-134.html

Вебінар від “Всеосвіти” Немовленнєва дитина в інклюзивному просторі допоможе вам зрозуміти побудову алгоритму роботи в інклюзивному просторі з дитиною, що не має активного мовлення. Спікерка Маргарита Чайка розповість вам про те, як поетапно сформувати комунікативну діяльність у дітей з ООП.

Вебінар відбудеться: 4 лютого, о 18:00

Сертифікат вебінара має бути зарахований вам у підвищення кваліфікації. 

Долучитися до вебінара: https://vseosvita.ua/webinar/nemovlenneva-ditina-v-inkluzivnomu-prostori-142.html

Вебінар від “Всеосвіти” Співпраця фахівців та батьків дитини із особливими освітніми потребами: основні засади ефективної роботи допоможе сформувати роль фахівців та батьків у складі команди психолого-педагогічного супроводу дитини з ООП. Спікерка Маргарита Чайка розповість про те, як визначити зону відповідальності батьків та побудувати алгоритм роботи фахівців. 

Сертифікат вебінара має бути зарахований вам у підвищення кваліфікації. 

Долучитися до вебінара: https://vseosvita.ua/webinar/spivpraca-fahivciv-ta-batkiv-ditini-iz-osoblivimi-osvitnimi-potrebami-osnovni-zasadi-efektivnoi-roboti-128.html

Актуальний вебінар від “Всеосвіти” Командна робота при супроводі дитини з ООП допоможе сформувати розуміння у працівників ЗЗО сутності командної роботи щодо супроводу дитини із ООП. Спікерка Маргарита Чайка розповість про те, як відбувається організація освітньо-виховного процесу командою супроводу дитини із ООП.

Сертифікат вебінара має бути зарахований вам у підвищення кваліфікації. 

Переглянути вебінар: https://vseosvita.ua/webinar/pobudova-osvitnogo-procesu-komandou-suprovodu-ditini-iz-oop-u-zakladi-osviti-z-inkluzivnou-formou-navcanna-109.html

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ залишилося:
0
3
міс.
1
6
дн.
0
7
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!