Фінансування інклюзивного навчання у 2020 році

Суттєву суму виділено на підтримку вихованців у дитячих садках.

На 2020 рік розмір інклюзивної субвенції становить 504 мільйони гривень. Понад 400 мільйонів гривень з цієї суми піде на підтримку інклюзії в школах.

 Розподіл коштів 

На підтримку вихованців у дитячих садках виділено 77,748 мільйонів гривень. Тобто на кожну дитину передбачено 19,5 тисяч гривень.

На підтримку учнів інклюзивних класів у школі заплановано 400,946 мільйонів гривень. Відповідно, на кожну дитину виділено 21,3 тисячі гривень.

На підтримку здобувачів повної загальної середньої освіти у професійно-технічних закладах передбачено 10,31 мільйонів гривень. На кожну дитину припадає 17,5 тисяч гривень.

На підтримку здобувачів фахової передвищої освіти у професійно-технічних закладах виділено 1,464 мільйонів гривень. На кожну дитину передбачено 6 тисяч гривень.

На абонплату за користування діагностичними методиками, які використовують фахівці #ІРЦ для визначення освітніх потреб дітей заплановано 13,552 мільйонів гривень.

 З коштів на підтримку дітей виділено: 

  • 35% – засоби корекції і оснащення кабінетів;
  • 65% – корекційно-розвиткові заняття.

Залишки субвенції на кінець року зберігаються в місцевих бюджетах і використовуються наступного.

Джерело: НУШ, Міжнародний фонд “Відродження”


Вас також можуть зацікавити такі матеріали:

Якщо поруч – дитина з інвалідністю

Модуль “Інклюзивне навчання” стане обов’язковим з 2020 року

Вебінар від “Всеосвіти” Співпраця фахівців та батьків дитини із особливими освітніми потребами: основні засади ефективної роботидопоможе сформувати роль фахівців та батьків у складі команди психолого-педагогічного супроводу дитини з ООП. Спікерка Маргарита Чайка розповість про те, як визначити зону відповідальності батьків та побудувати алгоритм роботи фахівців. 

Вебінар відбудеться: 24 грудня, о 18:00

Долучитися до вебінара: https://vseosvita.ua/webinar/spivpraca-fahivciv-ta-batkiv-ditini-iz-osoblivimi-osvitnimi-potrebami-osnovni-zasadi-efektivnoi-roboti-128.html

Вебінар від “Всеосвіти” Ефективна взаємодія вчителя і асистента – складова успіху роботи в інклюзивному класі допоможе сформувати алгоритм спільних дій для організації освітнього процесу всіх учнів в інклюзивному класі. Спікер Артем Скоріков ознайомить вас з основними спільними функціями і ролями вчителя та асистента вчителя.

Вебінар відбудеться: 30 січня, о 18:00

Долучитися до вебінара: https://vseosvita.ua/webinar/efektivna-vzaemodia-vcitela-i-asistenta-skladova-uspihu-roboti-v-inkluzivnomu-klasi-134.html

Актуальний вебінар від “Всеосвіти” Командна робота при супроводі дитини з ООП допоможе сформувати розуміння у працівників ЗЗО сутності командної роботи щодо супроводу дитини із ООП. Спікерка Маргарита Чайка розповість про те, як відбувається організація освітньо-виховного процесу командою супроводу дитини із ООП.

Переглянути вебінар: https://vseosvita.ua/webinar/pobudova-osvitnogo-procesu-komandou-suprovodu-ditini-iz-oop-u-zakladi-osviti-z-inkluzivnou-formou-navcanna-109.html

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ залишилося:
0
4
міс.
0
0
дн.
0
8
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!