Виховання здорової особистості. "Вимоги до норм рухової активності молодших школярів".

Опис документу:
Запас рухової енергії дитини, особливо молодшого віку, настільки великий, що він самостійно реалізує потребу в русі природним шляхом - в грі, і це було добре відомо з давніх часів. Джерело: Інтернет ресурси.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Вимоги до норм рухової активності молодших школярів.

В основу визначення норми рухової активності можуть бути покладені наступні вимоги:

перше - забезпечення необхідного і достатнього кількості довільних рухів, які виконуються дитиною протягом дня;

друге - відповідність фізичних навантажень протягом дня функціональними можливостями організму молодшого школяра, їх орієнтація на зміцнення його здоров'я і повноцінне психофізичний розвиток;

третє - дотримання якісного розмаїття рухів, збалансованого в кількісному співвідношенні з індивідуальними потребами і можливостями кожної дитини.

Свій важливий і незамінний внесок в визначення та підтримання оптимального рухового режиму молодших школярів з урахуванням індивідуальної варіативності в показниках їх здоров'я і розвитку покликана внести ігрова діяльність і, в першу чергу, ті її види, основу яких складає вільне дитячий рух.

Запас рухової енергії дитини, особливо молодшого віку, настільки великий, що він самостійно реалізує потребу в русі природним шляхом - в грі, і це було добре відомо з давніх часів. Багато з народів, що прославилися досконалістю свого фізичного і духовного розвитку, зовсім не займалися систематичної гімнастикою, а, навпаки, на першому плані у них були ігри. У стародавніх греків цим цілям служили, головним чином, стрибання, біг, метання диска, боротьба, ігри в м'яч, тобто якраз саме ті самі ігри, які і в даний час найбільше і всюди подобаються дітям. "Ігри являють собою наіестественнейшій вид фізичних вправ ... Ні при якому іншому способі фізичних вправ мета ця не досягається так повно і правильно, як, наприклад, при рухливих іграх. Тут у величезній більшості випадків посильно працює і вправляється весь організм, внаслідок чого найвірнішого досягається бажана гармонія між різними частинами тіла ... Ігри безперечно становлять одне з найбільш правильних, здорових і гігієнічних вправ.

Рухливі ігри з самою суттю своєю вимагають великих відкритих просторів, достатку чистого повітря, а тому і з цього боку вони найбільш відповідають ідеалам гігієни, ніж гімнастика, звичайно і майже завжди проводиться в закритих і тісних просторах. Подивимося, крім того, скільки гігієна виграє від того одухотворення і веселощів дітей, які спостерігаються під час ігор, і чого зовсім бракує ніякому іншому виду фізичних вправ.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Особливі діти в закладі освіти: характеристика нозологій, педагогічні підходи»
Мельничук Вікторія Олексіївна
30 годин
590 грн