Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
М’які навички як основа організації якісного освітнього процесу
»
Взяти участь Всі події
Платна розробка

Тема: Сім’я. Склад сім´ї учнів / Конспект корекційно-розвиткового заняття з соціально-побутового орієнтування (СПО), для учнів 5 класу спеціальної школи.

Вміст матеріалу: показано 1 з 2 сторінок

docx
596,9 Кб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Конспект корекційно-розвиткового заняття з соціально-побутового орієнтування. Складений згідно з програмою з корекційно-розвиткової роботи для 5-9(10) класів спеціальних загальноосвітніх закладів для дітей з розумовою відсталістю, Л. І. Остапенко, Л. І. Тарновська. Конспект може бути використаний у роботі з дітьми, що навчаються на інклюзивній формі навчання.

Мета: формувати в учнів уявлення про поняття сім’я, члени сім’ї; вчити називати склад своєї сім’ї, імена, по-батькові членів родини; розвивати пізнавальний інтерес на основі актуалізації знань про себе як члена сім’ї та свою сім’ю; розвивати та коригувати мислення, увагу, пам'ять; розвивати мовлення, вчити добирати прикметники до іменників, узгоджувати їх; виховувати повагу і любов до власної сім’ї.

Обладнання: картинка із зображенням сім’ї.

Тип уроку: формування нових знань умінь та навичок.

Поняття та терміни: сім’я, члени сім’ї.

03000vzo-eda5-940x528.png

Рекомендуємо