Лабораторна робота "Дослідження властивостей мила"

Хімія

Для кого: 10 Клас

04.05.2020

706

8

0

Опис документу:
Методичні вказівки до виконання лабораторної роботи Мета: навчитися досліджувати властивості мила, проводити його гідроліз, закріпити вміння складати рівняння хімічних реакцій, працювати з лабораторним обладнанням
Перегляд
матеріалу
Отримати код

ЛАБОРАТОРНА РОБОТА 12

Тема. Дослідження властивостей мила

Мета: навчитися досліджувати властивості мила, розвивати вміння працювати з лабораторним обладнанням

Реагенти: спиртовий розчин мила, розчин фенолфталеїну, мильні ошурки, дистильована вода, розчин нітратної кислоти, 5%-вий розчин кальцій хлориду, 5%-вий розчин купрум (ІІ) сульфату.

Обладнання: пробірки, стакан, пальник, пробіркотримач, сірники.

ХІД РОБОТИ

І Гідроліз натрієвих солей вищих жирних кислот

У суху пробірку налити 1 мл спиртового розчину мила та додати декілька крапель розчину фенолфталеїну. Одержаний розчин вилити у пробірку з водою, так щоб утворилося два шари рідин. На межі поділу шарів води та спиртового розчину мила з’являється кільце малинового кольору.

Написати рівняння реакції гідролізу мила, враховуючи, що мило містить натрієві солі стеаринової (С17Н35СООН), пальмітинової (С15Н31СООН), мірістінової (С13Н27СООН) та лауринової (С11Н23СООН) кислот. Пояснити чому з’являється малинове кільце.

ІІ Видалення вищих жирних кислот з мила

У стакані розчинити 1 г мильних ошурок у 8-10 мл дистильованої води. Одержаний розчин розлити у три пробірки. В одну пробірку додати розбавлений розчин нітратної кислоти; суміш нагріти до кипіння. Розтоплені жири кислот підіймаються на поверхню у вигляді шару, які твердіють після охолодження розчину.

Написати рівняння реакцій, враховуючи, що мило містить натрієві солі стеаринової (С17Н35СООН), пальмітинової (С15Н31СООН), мірістінової (С13Н27СООН) та лауринової (С11Н23СООН) кислот.

ІІІ Утворення нерозчинних солей вищих жирних кислот

У другу пробірку з попереднього досліду додати розчин кальцій хлориду, при цьому утворюється білий осад. У третю пробірку додати розчин купрум (ІІ)

сульфату, при цьому утворюється блакитний осад. Пробірку з осадом мідного мила нагріти до початку кипіння, при цьому мідне мило піднімається на поверхню у вигляді смарагдово - зеленого шару.

Написати рівняння реакцій.

IV За результатами Лабораторної роботи зробити Висновки

Питання для захисту лабораторної роботи

  1. Назвати хімічний склад мила.

  2. Назвати до якого класу органічних сполук належить мило.

  3. Назвати які сполуки утворюються при гідролізі мила.

  4. Пояснити в чому різниця між рідким та твердим милом.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.