Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Використання електронних освітніх інструментів у процесі інтерактивного навчання: дошка Jamboard
»
Взяти участь Всі події
Платна розробка

Консультація для батьків «У чому користь конструктора« Lego »для дітей дошкільного віку»

docx

LEGO

Для кого: Дошкільнята (3-4 роки), Дошкільнята (4-5 років), Дошкільнята (5-6 років)

11.09.2022

198

1

0

Вміст матеріалу: показано 1 з 2 сторінок

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

«Lego - потрібна гра!»

Найвідоміша в світі іграшка, мрія багатьох маленьких хлопчиків і дівчаток - конструктор LEGO з'явилася в Данії, королівстві дитячих казок, на батьківщині Ганса-Християна Андерсена.

LEGO - найбільш впізнаваний бренд в світі іграшок, був створений в 1932-му році Оле Кірком Крістіансеном столяром з невеликого містечка Білунд в Данії. Назва компанії отримала в 1934-му році від словосполучення «LEg GОdt» - «грати добре» на датському.

Багато років тому конструктори Lego міцно увійшли в наше життя. Зараз, мабуть, немає жодної дитини або дорослого, який би не знав, що це таке. З Lego можна збирати вулиці, ферми, поліцейські ділянки і навіть цілі міста. Знайти такий конструктор легко в будь-якому магазині, у відділі «Товари для дітей» або ж в інтернеті. ЛЕГО, як і будь-які розвиваючі іграшки для дітей, в першу чергу вчить їх уважності й посидючості. Дитина з самого раннього віку починає розуміти, що для створення чого б то не було потрібно докласти зусиль, вчиться мислити і бути спостережливим. ЛЕГО розвиває фантазію, адже навіть не найбільший конструктор складається з сотні маленьких деталей, які можна по-різному скомпонувати. Це чудова гра, для розвитку посидючості дитини.

За допомогою конструкторів ЛЕГО дитина вчиться створювати щось нове, оригінальне, мислити нестандартно, стає більш самостійною і відповідальною, адже якщо у нього щось не виходить, конструктор доводиться розбирати і знову збирати самому, виправляючи свої помилки. Ну, і, звичайно ж, збірка будь-якого конструктора розвиває дрібну моторику рук і мислення дитини.

ЛЕГО - це гра, в якій знайде себе кожна дитина. Ігри з Lego конструктором дає можливість розкрити пізнавальний потенціал кожної дитини, а також формувати сенсорне сприйняття, елементарні математичні уявлення, орієнтуватися в просторі, розвивати мовлення, взаємодіяти один з одним, формувати доброзичливе ставлення один одному, діяти за задумом, або, навпаки, проявити творчість і фантазію. ЛЕГО - це світ казкових, захоплюючих відкриттів, нестандартних (креативність) думки. Важливо запропонувати дітям такі конструктивні завдання, які змушували б їх думати, шукати рішення, пробувати, винаходити. А якщо діяльність дитини носить творчий характер, вона змушує його думати, а значить - мислити, і стає привабливою, дозволяє відкривати в самому собі нові можливості.

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.

Нещодавно завантажили