Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 16:00
Вебінар:
«
Нестандартний підхід до формувального оцінювання: досвід, інструментарій, новації
»
Взяти участь Всі події
Платна розробка

Консультація для батьків «Lego - не просто конструктор»

docx

LEGO

Для кого: Дошкільнята (3-4 роки), Дошкільнята (4-5 років), Дошкільнята (5-6 років)

11.09.2022

155

3

1

Вміст матеріалу: показано 1 з 2 сторінок

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Кожна дитина і батько знає найменування бренду Lego! У кожному дошкільному закладі є ті чи інші набори для конструювання на будь-який смак і вік. Чимало видано методичної літератури з використання конструкторів типу Lego в дошкільних установах на заняттях і в самостійній діяльності дітей. Педагоги, відзначають цінність даного ігрового матеріалу як яскравого, безпечного, придатного для застосування в будь-яких освітніх областях. Конструктор Lego дає можливість інтегрувати різні напрямки освітньої діяльності. За нетривалий час в нашому дошкільному закладі зібралася достатня кількість різних серій даного конструктора: це і тематичні ігрові набори з фігурками людей і тварин для дітей молодшого дошкільного віку і набори з дрібних деталей для збору більш складних конструкцій. Але найбільше наборів з великих деталей, які, найчастіше, приносять з дому, тому що дітьми вони вже не затребувані, стали не цікаві. Але ж Lego можна використовувати не просто, як конструктор.

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.