Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Платна розробка

Консультація для батьків «Користь конструктора Lego для дітей дошкільного віку»

docx

LEGO

Для кого: Дошкільнята (3-4 роки), Дошкільнята (4-5 років), Дошкільнята (5-6 років)

11.09.2022

185

3

0

Вміст матеріалу:

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Кожна дитина унікальна, і кожен народжується зі здібностями, які можна і потрібно розвинути. У дітей дошкільного віку величезне бажання творити і отримувати результат. Створюючи необхідні умови для розвитку конструктивної діяльності, ми допомагаємо дитині зрозуміти навколишній світ і своє місце в цьому світі. Кожна дитина природжений конструктор, винахідник, дослідник. Ці закладені природою завдання особливо швидко реалізуються і вдосконалюються в конструктивній діяльності.

Конструювання ЛЕГО найпопулярніша іграшка в світі, причому не тільки у дітей, але і дорослих. Серед розвиваючих іграшок для дітей саме конструктор ЛЕГО займає особливе місце використовувати його можна практично з самого народження, коли малюк тільки починає освоювати форми, кольору, розміри. Вікові межі для гри безмежні. Вчені прийшли до висновку, ЛЕГО сприяє розвитку рухових навичок і дрібної моторику. Будь-яке конструювання передбачає різноманітні маніпуляції руками. За допомогою конструктора вдосконалюється мова дитини. ЛЕГО прекрасно розвиває структурно-логічне, необхідне для побудови об'ємних конструкцій і розуміння яка додається до конструктору схеми. Збірка деталі конструктора вимагає складної розумової діяльності. Збираючи конструктор, дитина вчиться бути уважним і терплячим, спокійно переживати і невдачі і бути наполегливим на шляху до мети. Таким чином ЛЕГО розвиває самодисципліну і самоорганізацію, це дозволяє в процесі гри набути якостей, які стануть в нагоді в майбутньому. Великою перевагою конструктора ЛЕГО є можливість збирати його по своєму смаку. Конструктор розвиває уяву. Безпека конструктора ЛЕГО полягають не тільки у відсутності гострих кутів, але і в повній екологічній чистоті деталей. ЛЕГО грає важливу роль в розвитку дитини. За результатами досліджень і спостережень вчені зробили висновок, що збірка конструктора позитивно впливає на дитину більше, ніж малювання та ліплення з пластиліну. Це пов'язано з тим, що при малюванні і іграх з пластиліном результат праці дитини не завжди виходить. Ігри з конструкторами ЛЕГО розвивають дрібну моторику рук. Завдяки заняттям з конструкторами ЛЕГО розвивається структурно-логічні мислення, необхідного для побудови об'ємних конструкцій і розуміння яка додається до конструктурно - логічного мислення. ЛЕГО конструювання – ефективне виховне засіб, який допомагає об'єднати зусилля педагогів і сім'ї у вирішенні питання виховання і розвитку дитини. У спільній грі з батьками дитина стає більш посидючим, емоційно чуйним.

Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.