Метою проведення комплексної підсумкової роботи є перевірка досягнення учнями очікуваних результатiв навчання з хiмiї за I семестр відповідно до модельної програми О. Григорович.
Робота спрямована на визначення рівня сформованості у здобувачів освіти таких умінь:
Проводити дослiдження природи — дотримуватися правил безпеки під час роботи з лабораторним обладнанням, спостерігати хiмiчнi явища, робити висновки на основi дослiдів.
Здiйснювати пошук та опрацювання iнформацiї — використовувати перiодичну систему хiмiчних елементiв для пошуку даних про будову атома, розрiзняти природнi та штучнi речовини, систематизувати інформацію про елементи та їх властивості.
Усвiдомлювати закономiрностi природи — аналiзувати закономiрностi будови речовин, установлювати зв’язок мiж складом, властивостями i застосуванням речовин, користуватися хiмiчними формулами для опису складу речовин.
Комплексна робота допомагає вчителю визначити рівень сформованості предметних компетентностей з хімії, а також уміння учнів застосовувати здобуті знання у практичних і дослідницьких ситуаціях.



