Головне меню порталу
Відбувся у вівторок 04 грудня 2018 року о 20:00
«Емоційний інтелект та його особливості»
Психолог в галузі розвитку емоційного інтелекту, корекції невротичних розладів, наслідків психологічної травми та проблем розвитку особистості. Керівник громадської організації «Центр...читати все
Психолог в галузі розвитку емоційного інтелекту, корекції невротичних розладів, наслідків психологічної травми та проблем розвитку особистості. Керівник громадської організації «Центр сучасної психології «Міррада». Автор програми «Розвиток творчої обдарованості учнів сучасної школи шляхом формування навичок емоційно-вольової саморегуляції» (гриф МОН України, 2018 рік). 28 років досвіду роботи в закладах освіти.
В різний час працювала: дошкільні установи: вихователь, методист, завідуюча приватних дошкільних установ; школа: психолог, соціальний педагог, тренер з розвитку емоційного інтелекту та обдарованості учнів; ВУЗ: викладач спецкурсів. Наукова діяльність: заступник директора Наукового центру екрального аналізу, керівник департаменту наукових досліджень в галузі педагогіки і психології при «Міжнародній асоціації науково-практичної психології та екрального аналізу «Серце під сонцем».
Громадська діяльність. Член спілки підприємців та промисловців малих, середніх та приватизованих підприємств, член Ради підприємців при Торгово-Промисловій палаті. Член робочої групи при Міністерстві освіти і науки України.
приховати90 грн.
до 04 грудня включно
Курс від автора Черниш Олени “Протидія шкільному насильству”
Поняття емоційного інтелекту з’явилося в 90-х роках ХХ століття.
Офіційно першими науковцями, які почали його вивчати, вважаються Мейєр, Селовей, Карузо. Саме вони ввели поняття «емоційний інтелект», вважаючи, що цей вид активності є частиною соціального інтелекту людини.
Мало кому відомо, що ще в 70-х роках український вчений, доктор медичних наук, професор із світовим ім’ям, який жив і працював в Києві, Анатолій Олександрович Попов почав проводити дослідження в галузі психології емоцій. Ці дослідження на початку 90-х років минулого століття узагальнив і систематизував київський психолог Ігор Віленський.
Сьогодні розроблені системні підходи, технології, які дозволяють застосовувати магію емоцій в найрізноманітніших сферах людського життя.
В яких саме? Приєднуйтесь. Під час вебінару «Емоційний інтелект та його особливості» ми розкриватимемо секрети використання емоцій на благо кожного з нас.
Ви точно відкриєте для себе багато нового, цікавого.
Більш того, ця тема завжди активізує до пошуку нових життєвих стратегій та запалює бажання розвиватися.
Очікувані результати
1. Знайомство з можливостями використання емоцій для щасливого наповненого життя.
2. Розуміння механізмів впливу емоційного інтелекту на різні сфери життєдіяльності.
3. Нове бачення поняття неуспішності учнів та шляхів їхнього розвитку.
Цільова аудиторія:
Педагогічні та адміністративні працівники закладів освіти, психологи, соціальні педагоги, дефектологи, корекційні педагоги.
Мета:
Розкрити поняття емоційного інтелекту та особливостей його використання в повсякденному житті.
Завдання:
1. Розкрити поняття емоційного інтелекту.
2. Розглянути вплив емоційного інтелекту на різні сфери життєдіяльності особистості.
3. Висвітлити питання використання емоцій для вирішення задач з формування навичок соціалізації, комунікації та ефективної навчальної діяльності.
4. Визначити вплив емоцій на здоров’я особистості.
Опис
1. Поняття емоційного інтелекту.
2. Проблеми розвитку емоційної сфери особистості.
3. Причини ускладненої емоційно-вольової регуляції поведінки учнів.
4. Можливості використання емоційного інтелекту в педагогічній практиці.
5. Проблеми емоційного розвитку особистості.
6. Місце емоцій в пізнавальній діяльності.
7. Діагностика особистості на основі аналізу емоційної сфери суб’єкта.
8. Проблеми, які можна вирішити шляхом розвитку емоційної сфери.
Інщі вебінари Черниш Олени за посиланнями:
Формування навичок адаптації учнів в різні вікові періоди: https://vseosvita.ua/webinar/formuvanna-navicok-adaptacii-ucniv-v-rizni-vikovi-periodi-19.html
Неуспішність учнів. Чому їм важко вчитися?: https://vseosvita.ua/webinar/neuspisnist-ucniv-comu-im-vazko-vcitisa-16.html
Поширені запитання
Замовити сертифікат можна на сторінці вебінару. Для цього клікніть на кнопку «Замовити сертифікат», перейдіть до оформлення та оберіть спосіб оплати.
Ні. Оплата зараховується системою. Перевіряти статус оплати Ви можете у розділі Мої замовлення: https://vseosvita.ua/cart/list
Ні. Просто зберігайте її. Кошти за квитанцією зараховуються автоматично протягом 2 робочих банківських днів. Перевіряти статус оплати Ви можете у розділі Мої замовлення https://vseosvita.ua/cart/list
У разі замовлення сертифікату, після перегляду вебінару та проходження тестування, його можна знайти у розділі Досягнення або завантажити на сторінці вебінару.
Якщо у розділі Мої замовлення Ваше замовлення відсутнє, швидше за все у Вас є ще одна сторінка на сайті з якої Ви створили замовлення. У цьому випадку можна звернутися до Служби підтримки info@vseosvita.ua або написати комусь із менеджерів сайту.
Якщо у Вас є кілька поштових скриньок і Ви отримуєте повідомлення на кожну з них – у Вас кілька акаунтів.
Матеріали до вебінару доступні у разі замовлення сертифікату. Після завершення вебінару їх можна завантажити на сторінці вебінару.
Тестування стає доступним для проходження лише після завершення вебінару. Щоб пройти тестування потрібно клікнути на кнопку «Пройти тестування».
Уся інформація про користувача автоматично підтягується з персонального профілю. Відреагувати інформацію Ви можете у розділі Дані для нагород: https://vseosvita.ua/profile/award-info. Після редагування потрібно завантажити сертифікат повторно.
Реєстрація на вебінар
Сповіщення про початок
Перегляд
Обговорення
Запис вебінару
Проходження тестуванняСертифікат
ПрезентаціяДодатковий рейтинг (+20 одиниць)
Зареєструватися на вебінарСповіщення про початок
Перегляд
Обговорення
Запис вебінару
Проходження тестуванняСертифікат
ПрезентаціяДодатковий рейтинг (+20 одиниць)
Замовити СертифікатДивитись інші вебінари