Головне меню порталу
Відбувся в середу 20 жовтня 2021 року о 18:00
«Адаптація і соціалізація дітей з особливими освітніми потребами в умовах дитячо-учнівського колективу»
Психологиня в галузі розвитку емоційного інтелекту, корекції невротичних розладів, наслідків психологічної травми та проблем розвитку особистості, арттерапевтка. Керівниця громадської організації...читати все
Психологиня в галузі розвитку емоційного інтелекту, корекції невротичних розладів, наслідків психологічної травми та проблем розвитку особистості, арттерапевтка. Керівниця громадської організації «Центр сучасної психології «Міррада». Авторка програми «Розвиток творчої обдарованості учнів сучасної школи шляхом формування навичок емоційно-вольової саморегуляції» (гриф МОН України, 2018 рік). 28 років досвіду роботи в закладах освіти.
В різний час працювала:
Дошкільні установи: вихователькою, методисткою, завідувачкою приватних дошкільних установ;
Школа: психологинею, соціальною педагогинею, тренеркою з розвитку емоційного інтелекту та обдарованості учнів;
ВУЗ: викладачкою спецкурсів;
Наукова діяльність: заступницею директора Наукового центру орального аналізу, керівницею департаменту наукових досліджень в галузі педагогіки і психології при «Міжнародній асоціації науково-практичної психології та екрального аналізу «Серце під сонцем».
Громадська діяльність: членкиня спілки підприємців та промисловців малих, середніх та приватизованих підприємств, членкиня Ради підприємців при Торгово-Промисловій палаті; членкиня робочої групи при МОН України, членкиня експертної комісії із затвердження профілактичних програм.
Посилання на сторінку спікерки: https://vseosvita.ua/user/id50450
приховати75 грн.
до 20 жовтня включно
90 грн.
з 21 жовтня
Якщо Ви теж піклуєтеся про довкілля та давно заглядалися на наш шопер «Зберігай спокій, я супервчитель» - обов'язково долучайтеся до вебінара. Під час етеру буде оголошено умови розіграшу шоперу.
І це ще не все, усі, хто зареєстровані на вебінар або замовили сертифікат, мають можливість придбати шопер зі знижкою 20%, знижка діє лише один день, 20 жовтня.
Значний відсоток запитів, які надходять до кабінету психолога, належить проблемі налагодження контакту з дітьми з особливими освітніми потребами, їхній адаптації до колективу ровесників та соціалізації.
Насправді незалежно від індивідуальних характеристик дитини з ООП, допомогти їй знайти місце серед однолітків не так вже й складно.
Під час вебінара ми виділимо основні принципи, умови й прийоми адаптації дитини з ООП до освітнього середовища.
Процес соціалізації дітей з ООП не має бути одностороннім. В ньому кожному учаснику навчально-виховного процесу знайдеться місце.
Ви можете поставити свої питання до початку вебінара і під час його проведення.
Познайомити учасників з принципами, умовами та практичними підходами до адаптації й соціалізації дітей з особливими освітніми потребами дошкільного і шкільного віку.
обговорити основні принципи адаптації та соціалізації дітей з ООП в умовах дитячого / учнівського колективу дошкільного закладу освіти й школи;
розглянути умови ефективного мікросередовища, що сприяє адаптації й соціалізації дітей з ООП в дошкільній групі й класі;
запропонувати практичні підходи до успішної адаптації дітей з ООП до колективу ровесників (дошкільного і шкільного).
розуміння базових принципів і умов успішної адаптації і соціалізації дітей з ООП дошкільного і шкільного віку;
здатність створювати комфортні, сприятливі умови для розвитку, навчання й виховання дітей з ООП в середовищі ровесників;
вміння налагоджувати контакт з дітьми з ООП з урахуванням їхніх індивідуальних характеристик і особливостей;
здатність організовувати педагогічний процес з урахуванням потреб, індивідуальних особливостей дітей з ООП та потреб всіх дітей та учнів колективу;
готовність співпрацювати з батьками, асистентом вчителя, профільними спеціалістами з метою створення сприятливого освітнього середовища для всіх учасників педагогічного процесу;
активізація бажання знаходити нові дієві інструменти для здійснення ефективної професійної діяльності.
Вчителі, вихователі, практичні психологи, соціальні педагоги, корекційні педагоги, дефектологи та інші педагогічні працівники дошкільних установ та закладів середньої освіти.
Поширені запитання
Замовити сертифікат можна на сторінці вебінару. Для цього клікніть на кнопку «Замовити сертифікат», перейдіть до оформлення та оберіть спосіб оплати.
Ні. Оплата зараховується системою. Перевіряти статус оплати Ви можете у розділі Мої замовлення: https://vseosvita.ua/cart/list
Ні. Просто зберігайте її. Кошти за квитанцією зараховуються автоматично протягом 2 робочих банківських днів. Перевіряти статус оплати Ви можете у розділі Мої замовлення https://vseosvita.ua/cart/list
У разі замовлення сертифікату, після перегляду вебінару та проходження тестування, його можна знайти у розділі Досягнення або завантажити на сторінці вебінару.
Якщо у розділі Мої замовлення Ваше замовлення відсутнє, швидше за все у Вас є ще одна сторінка на сайті з якої Ви створили замовлення. У цьому випадку можна звернутися до Служби підтримки info@vseosvita.ua або написати комусь із менеджерів сайту.
Якщо у Вас є кілька поштових скриньок і Ви отримуєте повідомлення на кожну з них – у Вас кілька акаунтів.
Матеріали до вебінару доступні у разі замовлення сертифікату. Після завершення вебінару їх можна завантажити на сторінці вебінару.
Тестування стає доступним для проходження лише після завершення вебінару. Щоб пройти тестування потрібно клікнути на кнопку «Пройти тестування».
Уся інформація про користувача автоматично підтягується з персонального профілю. Відреагувати інформацію Ви можете у розділі Дані для нагород: https://vseosvita.ua/profile/award-info. Після редагування потрібно завантажити сертифікат повторно.
Реєстрація на вебінар
Сповіщення про початок
Перегляд
Обговорення
Запис вебінару
Проходження тестуванняСертифікат
Матеріали в текстовому форматіДодатковий рейтинг (+20 одиниць)
Зареєструватися на вебінарСповіщення про початок
Перегляд
Обговорення
Запис вебінару
Проходження тестуванняСертифікат
Матеріали в текстовому форматіДодатковий рейтинг (+20 одиниць)
Замовити СертифікатДивитись інші вебінари