STEM-освіта в дії: ідеї для проведення уроків

STEM-проєкти для учнів будь-якого віку та корисний вебінар від «Всеосвіти»

Принципи STEM-освіти вже успішно використовуються в освітньому процесі. Такий підхід до навчання розвиває логічне і математичне мислення, наукове розуміння природи і сучасних технологій у дітей. STEM-освіта дозволяє змінити форму викладання – урок не сфокусований на вчителі, у центрі уваги завжди знаходиться вирішення проблеми.

Бажаєте навчитись створювати дослідницький простір з використанням ігрового освітнього інструментарію – ігрових наборів іспанської компанії Miniland?

У середу, 13 листопада, Галина Бондар розповість, як за допомогою математичного набору Miniland Base Ten Activity Set, математичних та навчальних терезів для виміру ваги рідин і твердих тіл Solid & Liquid Scale та інших ігор активізувати креативне мислення та застосувати STEM на уроках. 

Мета вебінару:
навчити учасників освітнього процесу вчитися, розв’язувати аналітичні проблеми та проблеми, що пов’язані з реалізацією певних соціальних ролей (громадянина, споживача, пацієнта, члена родини тощо), що є спільними для різних видів професійної діяльності (комунікативні, пошуку й аналізу відомостей, організації спільної діяльності тощо) шляхом створення дослідницького простору.

Завдяки своїй продукції, Miniland прагне навчати і розвивати дітей без упередженого або іншого негативного впливу на навчання, чітко дотримуючись всіх необхідних правил.

Реєструйтесь на вебінар заздалегідь та замовляйте свідоцтво за зниженою ціною: https://vseosvita.ua/webinar/stem-laboratoria-z-vikoristannam-sucasnogo-igrovogo-osvitnogo-instrumentariu-125.html


Ми підготували для вас кілька цікавих ідей з онлайн-бібліотеки, як застосувати STEM на уроках:

Як зекономити на опаленні власного будинку?

Короткі експерименти для реалізації STEM напрямків освіти на уроках

Урок географії з використанням stem-технологій на тему: «Тваринний світ України. Різноманітність та охорона птахів»

Розробка Stem-уроку «Велика таємниця води»

STEM-проект «На долонях Всесвіту»

#онлайн_вебінар #STEM 

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.