Головне меню порталу
Відбувся в середу 13 листопада 2019 року о 18:00
«STEM-лабораторія з використанням сучасного ігрового освітнього інструментарію»
Заступниця директора з навчально-виховної роботи, вчителька математики. Авторка інноваційної системи управління освітнім закладом з використанням хмарного середовища і технології «Сім...читати все
Заступниця директора з навчально-виховної роботи, вчителька математики. Авторка інноваційної системи управління освітнім закладом з використанням хмарного середовища і технології «Сім пласких фігур». Керівниця міських та обласних творчих груп, педагогічних майстерень заступників директорів, вчителів математики ЗЗСО (2016-2019). Проведення майстер-класів для керівників ЗЗСО, ЗДО (2017-2019). Учасниця премії Global Teacher Prize Ukrainе 2018, 2019. Експертка (не) конференцій EdCamp (2017-2019). Спікерка Всеукраїнського проекту "Всеосвіта" (2019), Міжнародних та Всеукраїнських інтернет-марафонів ВГ "Основа" (2017-2019). Кураторка Всеукраїнського експерименту з масового впровадження медіаосвіти (2017-2022). Переможниця різноманітних Всеукраїнських конкурсів фахової майстерні (2007-2018). Журі Всеукраїнських фахових конкурсів (2017, 2018). Понад 70 публікацій у Всеукраїнських фахових виданнях (2004-2019). Авторка методичних посібників, практикумів для ЗЗСО. 24 роки досвіду роботи в ЗЗСО.
В різний час працювала: школа: вчитель, заступник директора з навчально-виховної роботи.
Посилання на сторінку спікерки: https://vseosvita.ua/user/id94916
приховати
90 грн.
до 13 листопада включно
Під час проведення вебінара буде розіграно "Щоденник щасливого вчителя". Про усі деталі та умови участі у розіграші креативного щоденника ви дізнаєтесь у ході вебінара. Тож якщо хочете бути щасливим вчителем, швидше реєструйтесь та отримуйте можливість виграти щоденник.
Сторінка партнера на нашому сайті: https://vseosvita.ua/lp/miniland
Учень ХХІ століття – новатор та інноватор, а математична освіта є головним індикатором готовності суспільства до змін.
STEM-освіта є одним із шляхів інноваційного розвитку математичної освіти. STEM- підхід дозволяє сформувати у випускника Нової української школи математичну компетентність, необхідну для життя в сучасних умовах, закласти необхідний фундамент для успішного засвоєння нового матеріалу із суміжних математиці дисциплін, підвищити рівень інтелектуальних здібностей школярів через розвиток: уваги, логічного мислення, пам’яті. Навчання за наскрізними лініями реалізується насамперед через організацію навчального середовища.
Створимо унікальний дослідницький простір з використанням сучасного ігрового освітнього інструментарію іспанського бренду Miniland та авторської інноваційної технології «Сім пласких фігур» разом.
Навчити учасників освітнього процесу вчитися, розв’язувати аналітичні проблеми та проблеми, що пов’язані з реалізацією певних соціальних ролей (громадянина, споживача, пацієнта, члена родини тощо), що є спільними для різних видів професійної діяльності (комунікативні, пошуку й аналізу відомостей, організації спільної діяльності тощо) шляхом створення дослідницького простору.
Реалізувати наскрізні лінії в освітньому процесі з використанням STEM-лабораторії.
Створити дослідницький простір з використанням сучасного ігрового освітнього інструментарію: математичний набір Miniland Base Ten Activity Set, терези Miniland математичні та навчальні терези для виміру ваги рідин і твердих тіл Solid & Liquid Scale, навчальний набір Miniland «Кольоровий рахунок», набір для навчання рахунку і сортування Activity Abacus Multibase, набір для вивчення дробів Fraction Set (60 елементів), набір доларових купюр и монет Activity Dollar Tray, магнітна гра Miniland on the go Tangram тощо.
Сприяти гармонійному розвитку дитини за технологією «Сім пласких фігур».
Дієва практична спрямованість освітнього процесу. Ознайомлення з навчальними іграми у поєднанні з інноваційною технологією «Сім пласких фігур» - для розвитку педагогічної майстерності і накопичення власної методичної скарбнички. Отримання методичних рекомендацій. Активізація креативного мислення і когнітивної гнучкості особистості.
Педагогічні працівники закладів загальної середньої, позашкільної, професійної освіти; вчителі математики.
Поширені запитання
Замовити сертифікат можна на сторінці вебінару. Для цього клікніть на кнопку «Замовити сертифікат», перейдіть до оформлення та оберіть спосіб оплати.
Ні. Оплата зараховується системою. Перевіряти статус оплати Ви можете у розділі Мої замовлення: https://vseosvita.ua/cart/list
Ні. Просто зберігайте її. Кошти за квитанцією зараховуються автоматично протягом 2 робочих банківських днів. Перевіряти статус оплати Ви можете у розділі Мої замовлення https://vseosvita.ua/cart/list
У разі замовлення сертифікату, після перегляду вебінару та проходження тестування, його можна знайти у розділі Досягнення або завантажити на сторінці вебінару.
Якщо у розділі Мої замовлення Ваше замовлення відсутнє, швидше за все у Вас є ще одна сторінка на сайті з якої Ви створили замовлення. У цьому випадку можна звернутися до Служби підтримки info@vseosvita.ua або написати комусь із менеджерів сайту.
Якщо у Вас є кілька поштових скриньок і Ви отримуєте повідомлення на кожну з них – у Вас кілька акаунтів.
Матеріали до вебінару доступні у разі замовлення сертифікату. Після завершення вебінару їх можна завантажити на сторінці вебінару.
Тестування стає доступним для проходження лише після завершення вебінару. Щоб пройти тестування потрібно клікнути на кнопку «Пройти тестування».
Уся інформація про користувача автоматично підтягується з персонального профілю. Відреагувати інформацію Ви можете у розділі Дані для нагород: https://vseosvita.ua/profile/award-info. Після редагування потрібно завантажити сертифікат повторно.
Реєстрація на вебінар
Сповіщення про початок
Перегляд
Обговорення
Запис вебінару
Проходження тестуванняСертифікат
ПрезентаціяДодатковий рейтинг (+20 одиниць)
Зареєструватися на вебінарСповіщення про початок
Перегляд
Обговорення
Запис вебінару
Проходження тестуванняСертифікат
ПрезентаціяДодатковий рейтинг (+20 одиниць)
Замовити Сертифікат