«Всеосвіта» із щирим задоволенням представляє нових партнерів – іспанську компанію іграшок Miniland Educational, яка приготувала для учасників-переможців шкільної дистанційної олімпіади «Осінь-2019» захопливі призи.

Продукція компанії є потужним інструментом для розвитку первинних навичок і підготовки в ігровій формі до успішного навчання у школі. Усі іграшки поєднують в собі безпечні матеріали, систему комунікації одного з батьків/педагога з дитиною і неперевершений освітній потенціал.

Промокод діє до 31.10.19 Ви маєте у своєму розпорядженні майже цілий місяць, щоб насолодитись покупками корисних і високоякісних товарів за чудовою ціною!

Промокод VOSVITAM19

Промокод також діє у фізичному магазині «Дитячі секрети» в Одесі за адресою: вул. Генуезька, буд.5 (ТРЦ Gagarinn Plaza, 2 поверх), або он-лайн магазин https://children-secrets.com.ua/

Ви можете скористатися промокодом в онлайн-магазині в Інстаграм, попередньо підписавшись на сторінку: @children_secrets

Miniland Educational, провідна іспанська компанія з виробництва іграшок, відома у всьому світі високоякісними та безпечними розвивальними іграшками. На сьогодні вона офіційно представлена у понад 50 країнах. В Україні офіційним продавцем товарів Miniland Educational є фірмовий магазин «Дитячі секрети» на чолі з ексклюзивним дистрибʼютором Сергієм Глазовим.

Завдяки своїй продукції компанія прагне навчати й розвивати дітей без упередженого або іншого негативного впливу на навчання, чітко дотримуючись всіх необхідних правил. Ігри виготовляються з гігієнічного зносостійкого пластику й картону, що гарантує абсолютну безпеку для дитини молодшого віку.

Крім моделей дитячих навчальних іграшок, Miniland Educational займається розробкою інструкцій для вчителів, які допомагають їм на уроках під час користування продукцією компанії.

Продукція поєднує в собі безпечні матеріали, систему комунікації одного з батьків/педагогів з дитиною й неперевершений освітній потенціал. «Miniland постійно перебуває поряд із кожною дитиною з того моменту, коли вона вперше розплющує очі. Ми вважаємо, що усвідомлене батьківство та виховання - двигуни майбутнього. Піклуватися та виховувати - це означає бути й діяти разом, щоб повноцінно проявилися здібності й таланти дитини. Адже дитинство – це подорож у світ відкриттів»,– команда Miniland.

В українській освітній сфері активно впроваджуються принципи Нової української школи, що дозволяє розширити горизонти потреб не лише для учнів, але й для вчителів.

НУШ побудована на концепції розвитку творчих здібностей, логічного та абстрактного мислення і практичної реалізації набутих знань. Miniland Educational детально вивчила особливості іспанського ринку освітніх послуг і тому чудово знає, які іграшки допомагають дітям у процесі навчання. Ми вибрали для вас три позиції, які найбільше користуються попитом серед вчителів, школярів та їхніх батьків.

Під час розробки олімпіад та конкурсів від «Всеосвіти» наша команда із величезною відповідальністю ставиться не лише до підбору цікавих і актуальних питань, але й до мотивації кожного учасника. Саме тому партнери наших заходів – завжди перевірені та надійні компанії, які нагороджують переможців корисними подарунками. Для нас насамперед важлива якість, і цей критерій допомагає знаходити найцікавіших та по-справжньому відданих своїй справі людей.
Гра навчальна
Абеткоїд
BC Monster
Завдяки цій грі діти можуть легко вивчати англійський алфавіт – поодинці або разом – щоразу дізнаючись нові слова.

У чому суть: динаміка гри полягає в тому, щоб у правильному порядку кидати до рота монстра кілька букв у формі диска й формувати слова, які ілюструють малюнки на картках.

Гра складається з: 1 сварливого монстра, який буде їсти букви, що кидають діти (розміри 50x32 см); 48 дисків з літерами алфавіту; 30 гральних карт; 1 сумки для зберігання; 1анавчального посібника. Існує 3 рівні, щоб поступово адаптувати англійську до тієї бази знань, яка викладається в кожному класі.

Вікова категорія: рекомендовано для використання від 3 до 7 років

Мета гри: необхідно вгадати слово, запропоноване на кожній картці в вигляді малюнка, та інтерпретувати його. Це допомагає дітям розвивати процес їхнього розумового декодування й побудови слова – у такий спосіб дитина обирає правильні літери й відправляє їх до рота монстра. Гра сприяє організації мислення, а також набуттю перших навичок письма.

детальніше
Конструктор анатомічний
Анатомія людини
Human Anatomy
Цей анатомічний конструктор являє собою зменшений макет людини в повний зріст із реалістично зображеними частинами людського тіла, які можна легко відокремити для детальнішого вивчення.

Гра складається з: 45-ти деталей; розмір макета – 56 см.

Вікова категорія: рекомендовано для використання в класах з дітьми від 8 до 14 років.

Мета гри: дитина дізнається про взаємозвʼязок і правильне розташування різних органів завдяки складанню та розбиранню моделі. Учень буде чітко розуміти специфічні функції кожного органу, ознайомившись з інструкцією, а також зможе самостійно пояснити особливості системи людського організму

детальніше
Гра
Набір доларових
банкнот і монет
Activity Dollar Tray
Завдяки цій грі діти можуть оволодіти базовими знаннями з предмету «Фінансова грамотність», а також навчитись елементарним арифметичним діям.

Гра складається з: 1 лотка, 12 аркушів активності, 28 пластикових банкнот, 24 монет, 2 кредитних карток, 1 листа з наліпками і 1 брошури; розмір – 38x28x8 см.

Вікова категорія: рекомендовано для використання в класах з дітьми від 5 до 9 років

Мета гри: допомагає ідентифікувати грошові цінності й розуміти їх завдяки розвитку навички предметного оцінювання. Дитина практикує арифметичні здібності, вчиться рахувати й впорядковувати гроші в сегментованому лотку – у такий спосіб формується уявлення про фінансову систему та її функціонування.

детальніше
Рекомендовані товари:
Вікова категорія ігор і розвивальних наборів:

від 0 до 6 років, а також від 7 до 10 років.

Чим корисно:

ці продукти є потужним інструментом для розвитку первинних навичок і підготовки в ігровій формі до успішного навчання у школі.

Магазин у м. Одеса: вул. Генуезька, буд. 5 (ТРЦ Gagarinn Plaza, 2 поверх)
Інтернет-магазин Childrenʼs secrets: children-secrets.com.ua