«Всеосвіта» із щирим задоволенням представляє нових партнерів – іспанську компанію іграшок Miniland Educational, яка приготувала для учасників-переможців шкільної дистанційної олімпіади «Осінь-2019» захопливі призи.
Під час розробки олімпіад та конкурсів від «Всеосвіти» наша команда із величезною відповідальністю ставиться не лише до підбору цікавих і актуальних питань, але й до мотивації кожного учасника. Саме тому партнери наших заходів – завжди перевірені та надійні компанії, які нагороджують переможців корисними подарунками. Для нас насамперед важлива якість, і цей критерій допомагає знаходити найцікавіших та по-справжньому відданих своїй справі людей.
Гра навчальна
Абеткоїд
BC Monster
Завдяки цій грі діти можуть легко вивчати англійський алфавіт – поодинці або разом – щоразу дізнаючись нові слова.

У чому суть: динаміка гри полягає в тому, щоб у правильному порядку кидати до рота монстра кілька букв у формі диска й формувати слова, які ілюструють малюнки на картках.

Гра складається з: 1 сварливого монстра, який буде їсти букви, що кидають діти (розміри 50x32 см); 48 дисків з літерами алфавіту; 30 гральних карт; 1 сумки для зберігання; 1анавчального посібника. Існує 3 рівні, щоб поступово адаптувати англійську до тієї бази знань, яка викладається в кожному класі.

Вікова категорія: рекомендовано для використання від 3 до 7 років

Мета гри: необхідно вгадати слово, запропоноване на кожній картці в вигляді малюнка, та інтерпретувати його. Це допомагає дітям розвивати процес їхнього розумового декодування й побудови слова – у такий спосіб дитина обирає правильні літери й відправляє їх до рота монстра. Гра сприяє організації мислення, а також набуттю перших навичок письма.

детальніше
Конструктор анатомічний
Анатомія людини
Human Anatomy
Цей анатомічний конструктор являє собою зменшений макет людини в повний зріст із реалістично зображеними частинами людського тіла, які можна легко відокремити для детальнішого вивчення.

Гра складається з: 45-ти деталей; розмір макета – 56 см.

Вікова категорія: рекомендовано для використання в класах з дітьми від 8 до 14 років.

Мета гри: дитина дізнається про взаємозвʼязок і правильне розташування різних органів завдяки складанню та розбиранню моделі. Учень буде чітко розуміти специфічні функції кожного органу, ознайомившись з інструкцією, а також зможе самостійно пояснити особливості системи людського організму

детальніше
Гра
Набір доларових
банкнот і монет
Activity Dollar Tray
Завдяки цій грі діти можуть оволодіти базовими знаннями з предмету «Фінансова грамотність», а також навчитись елементарним арифметичним діям.

Гра складається з: 1 лотка, 12 аркушів активності, 28 пластикових банкнот, 24 монет, 2 кредитних карток, 1 листа з наліпками і 1 брошури; розмір – 38x28x8 см.

Вікова категорія: рекомендовано для використання в класах з дітьми від 5 до 9 років

Мета гри: допомагає ідентифікувати грошові цінності й розуміти їх завдяки розвитку навички предметного оцінювання. Дитина практикує арифметичні здібності, вчиться рахувати й впорядковувати гроші в сегментованому лотку – у такий спосіб формується уявлення про фінансову систему та її функціонування.

детальніше
Рекомендовані товари:
Вікова категорія ігор і розвивальних наборів:

від 0 до 6 років, а також від 7 до 10 років.

Чим корисно:

ці продукти є потужним інструментом для розвитку первинних навичок і підготовки в ігровій формі до успішного навчання у школі.

Магазин у м. Одеса: вул. Генуезька, буд. 5 (ТРЦ Gagarinn Plaza, 2 поверх)
Інтернет-магазин Childrenʼs secrets: children-secrets.com.ua