Щороку педагоги звітують про підвищення своєї кваліфікації. Метою підвищення кваліфікації педагогічних працівників є їх професійний розвиток відповідно до державної політики у галузі освіти та забезпечення якості освіти. Ділюся з колегами своїм звітом.












