Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Безперервний професійний розвиток педагогічних працівників: навчання як спосіб життя
»
Взяти участь Всі події
Платна розробка

З досвіду роботи "Організація уроків географії під час дистанційного навчання"

pptx

Педагогіка

Для кого: Дорослі

28.01.2023

111

1

0

Вміст матеріалу: показано 5 з 20 сторінок

pptx
6,4 Мб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Під час карантину через коронавірус багато державних та приватних навчальних закладів закрилися і були змушені продовжувати заняття в Інтернеті за допомогою платформи Google Classroom. Це безкоштовний сервіс для всіх користувачів, до нього можна отримати доступ та увійти з ПК (через веб-версію) або з мобільного телефону, за допомогою додатків для Android та iPhone (iOS).

Google Classroom – це онлайн-клас, який допомагає вчителям керувати навчанням та створювати інтерактивні заняття, допомагаючи учням розширювати навчання за допомогою інструментів, доступних в Інтернеті. Дозволяє створювати різні класи, розподіляти завдання та надсилати і отримувати нотатки та зворотній зв’язок.

Платформа доступна безкоштовно для закладів освіти з пакетом G Suite for Education, набором безкоштовних інструментів і служб Google, призначених для освіти. Окрім занять, викладачі можуть надсилати повідомлення про заходи та завдання учням на платформі Google Classroom за допомогою комп’ютера чи мобільного телефону.

Створюючи клас, викладачі можуть створювати теми викладання, додавати запитання учням та додавати заходи, а також можуть виставляти бал за кожну вправу та встановлювати час, доступний для її виконання.

Ви бачите перед собою приклад завдань до уроку № 18 “Особливості економіко-географічного положення Азії. Склад регіону. Сучасна політична карта Азії. Система розселення”. Спочатку я задала собі питання як можна оцінити кожного учня за його рівнем знань. Тоді я вирішила, кожен урок називати темою та прописувати окремо кожен вид роботи. Так написання конспекту в зошиті я оцінила в 3 бали (вважаю писати всі ми вміємо і написання конспекту не є складною задачею для учня), і всі інші види роботи 3 бали. Урок географії не можна уявити без вивчення номенклатури, тому на кожному уроці учні виконували інтерактивну вправу на знання карти. Звичайно, кожен урок повинен мати закріплюючий матеріал, я і мої колеги використовують зручний додаток Google Форму. Зручний тим, що оцінки автоматично генеруються в Classroom, і не витрачає час у викладача. Учні є різного рівня навчальних досягнень, тому на високий рівень я учням пропоную виконати творче завдання. Про це трохи згодом.

Матеріалами класу можна ділитися – вони можуть бути в PDF форматі, фотографіях, відео та посиланнями на веб-сайти – кожен студент має доступ до змісту безпосередньо зі свого пристрою.

Google Classroom також має інтеграцію з кількома програмами, орієнтованими на освіту. Створюючи різні аудиторії для кожного предмета, викладачі можуть індивідуально контролювати поведінку кожного учня, а також рівень викладання у кожному класі, а також можуть змінювати зміст відповідно до рівня складності.

За допомогою Google Classroom оцінки, отримані учнями, записуються на платформі, а також фіксується дата надсилання кожної діяльності, що дозволяє вчителю швидше та персоніфіковано стежити за ситуацією з успішністю кожного учня.

Але мені було не достатньо тієї системи оцінювання, я окремо прописувала завдання з датою уроку та назвою “Оцінка за урок”, також якщо в даний день в мене декілька уроків, я прописувала і номер уроку. Це надало мені змогу підвести підсумки за урок і виставити загальну оцінку учню в журнал теоретичного навчання.

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.

Нещодавно завантажили