Розвиваючі комп'ютерні ігри для дітей

Професійна освіта

Для кого: Дошкільнята (5-6 років), 1 Клас, 2 Клас, 3 Клас, 4 Клас

07.11.2020

225

4

0

Опис документу:
Комп’ютерні ігри дозволяють організувати навчальну діяльність в цікавій формі. Дитину постійно супроводжує гном, кролик, або інший казковий герой, який спонукає її до дій. Дитина попадає в різні незвичайні ситуації, сама собі ставить завдання, шукає засоби для їх вирішення, і при кожному успішному вирішенні отримує вагоме емоційне заохочення. При цьому у дитини формується установка на самостійний пошук, критичне ставлення до оточення і самого себе, бажання дізнатися нове.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Розвиваючі комп’ютерні ігри

Тигреня Даніель: час чаювання (Tea Party):

У Деніела багато друзів, на найближчі - це Сова в зелених кросівках і кішка Катерина Кіттікат. Саме їх герой хоче запросити на чаювання в с виття будинок. Мама приготувала смачне печиво, а ви допоможете тигреня правильно сервірувати стіл до приходу гостей в Tea Party. Для початку виберіть скатертину, потім чайний набір. Всі предмети будуть з'являтися на столі і не зникнуть, поки ви не виберіть один з них. Ну а наостанок фрукти або випічку. Гостей четверо: Сова, Катерина. Принц середовища і Кріссі. Вони і буде оцінювати ваш вибір для прикраси столу і

підбору смакоти до чаювання.

Симпатичні монстри Пам'ять (Fun Monsters Memory ):

Всіх істот, які не схожі на людей або на звичних нам тварин ми вважаємо монстрами і бачимо в них потенційну загрозу. Але це далеко не так, якщо істота відрізняється від нас, чому воно обов'язково повинно бути злим, хоча буває і так. Якщо вас будуть постійно труїти, мимоволі станеш ненавидіти всіх навколо. У грі Fun Monsters Memory ви познайомитеся з різними монстрами. Серед них є мирні і добрі, але є і справжні злюки. Але їх можна задобрити, якщо знайдете їм пару. Відкривайте картки і видаляйте з поля однакові пари.

Тигреня Даніель: Угадай Почуття (Guess the Feeling):

Сім'я тигрів, де живе наш головний герой Даніель, дружить зі своїми сусідами, а малюк частенько ходить в гості то до совам, то до кішок, то в королівський будинок. З дітьми з цих сімей тигр вчиться в школі. У грі Guess the Feeling ви побуваєте з персонажем в його школі і потрапите прямо на урок. Вчителька сьогодні оголосила дуже цікаву тему, присвячену почуттям. Перед кожним учнем лежить стопка карток. Виберіть героя і він покаже вам свою картку, на якій буде написано якесь почуття. Він постарається висловити його за допомогою міміки і жестів. Щоб ви запам'ятали його, зітріть зображення, виявивши під ним те, що треба для пояснення даного почуття.

Запам'ятай швидко (Memorize fast):

Пропонуємо вам чергову іграшку під назвою Memorize fast, яка всерйоз займеться тренуванням вашої пам'ять. Це динамічна гра, в якій вам не дадуть довго думати і гадати. На екрані з'являться плитки, які на кілька секунд покажуть вам свою зворотну сторону. Запам'ятайте розташування картинок, а після закриття швидко знайдіть пари однакових, щоб видалити. Вас буде квапити шкала часу, розташована у верхній частині екрану. Вона почнеться інтенсивно стискатися. На кожному рівні кількість карток буде збільшуватися. Якщо ви не встигнете вирішити задачу, вас відкине на перший рівень.

Мій великий великий друг: відмінності (My Big Big Friend ):

Троє маленьких приятелів зі своїми вигаданими друзями: блакитним слоном, зеленим кенгуру і рожевим жирафом великих розмірів полюбилися не тільки глядачам, але і гравцям. Наша гра My Big Big Friend не перша присвятила свій сюжет забавним персонажам. Сьогодні ви зможете перевірити свою спостережливість і для цього потрібно відшукати відмінності між верхньою і нижньою картинкою. На ній зображені сюжети пригод всіх героїв мультика. Будьте уважні і ви знайдете навіть найдрібніші відмінності.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.