Педагогічне ессе

Опис документу:
У сучасних умовах роль викладача серйозно трансформувалася. Учитель перестав бути єдиним джерелом інформації для своїх учнів. Зараз йому доводиться конкурувати з іншими освітніми ресурсами, інтернет-технологіями, застосовувати новітні освітні технології для того, щоб залишатися цікавим своїм учням. Головною особливістю сучасного закладу освіти є відкриті для всього нового педагоги.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

ПЕДАГОГІЧНЕ ЕССЕ

Марковець Ольга Станіславівна

Державний професійно-технічний

навчальний заклад "Новокаховське

вище професійне училище»

м.Нова Каховка, Херсонська область

«Якщо ви володієте знанням, дайте іншим запалити від нього свої світильники».

Томас Фуллер, історик

Викладач спецдисциплін, який здійснює професійно-практичну підготовку кваліфікованих робітників з інтегрованих професій, повинен бути здатним постійно оновлювати свої знання. Найважливішими завданнями, які щодня мені доводиться вирішувати як викладачу, є активізація пізнавальної діяльності учнів, формування і розвиток у них стійкого пізнавального інтересу до досліджуваного предмета. Адже професії які вони отримують стають доленосними, дають дорогу в майбутнє.

Арістотель говорив: «Вчителі, яким діти зобов’язані вихованням, поважаніші, ніж батьки: одні дарують нам тільки життя, а інші — добре життя». Тому я розумію, що на мені не просто відповідальність викладання предметів, але й становлення учнів як самостійних спеціалістів, здатних заробляти кошти власною професією. Зараз мені доводиться конкурувати з іншими  освітніми  ресурсами, інтернет-технологіями, застосовувати новітні освітні технології  для того, щоб залишатися цікавою для своїх учнів. Видатний учений, мислитель і гуманіст Алі Апшероні писав: «Педагоги не можуть успішно когось навчати, якщо в цей же час ретельно не вчаться самі». Мій досвід підтверджує тезу, що найважливішою складовою процесу навчання є не комп’ютери, а викладачі озброєні методиками застосування комп’ютерних технологій. Тому я намагаюся іди в ногу з часом, постійно опановую нові для себе програми, навчаюсь на різноманітних курсах для освітян, приймаю участь у Всеукраїнських вебінарах та ділюся досвідом роботи на обласних заходах.

Якщо поняття «вчитель» означає наставництво і виховання, то поняття «викладач» – розвиток індивідуальних здібностей та професійних компетенцій. Основна компетенція якої я стараюсь дотримуватися – ефективна комунікація. Саме вона дозволяє донести знання, мотивувати до праці, управляти конфліктами в колективі. На другому місці – відмінне знання предмета. На третьому – терпіння та любов. Придержуючись цих правил я знайшла відклик в очах своїх учнів, які з радістю поспішають на мої уроки та затримуються після дзвоника.

  • 05.08.2019
  • Особливості організації освітнього процесу у 2019/2020 навчальному році
  • Інші методичні матеріали
  • 138
  • 0
  • 5
  • Стежити

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з ІСТОРІЇ УКРАЇНИ залишилося:
0
4
міс.
1
6
дн.
0
3
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!