Майже в кожній групі дитячого садка є діти з ознаками агресивної поведінки. Вони нападають на дітей, обзивають і б’ють, відбирають та ламають іграшки, стають джерелом стурбованості батьків та вихователів. Діти не вміють чекати, поступатися, ділитися. Їм важко вжитися в дитячому колективі.
Проте агресивна дитина, як і будь – яка інша, потребує ласки і допомоги, тому її агресія, це перш за все, віддзеркалення внутрішнього дискомфорту, невміння адекватно реагувати на події, що відбуваються навколо неї.















