Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Особливості використання додатків Google для ефективної організації освітнього процесу: інструкція до дії
»
Взяти участь Всі події
Платна розробка

МР уроку виробничого навчання на тему Ремонт одягу різними способами

doc

Професійна освіта

Для кого: Дорослі

11.11.2022

141

2

0

Вміст матеріалу: показано 8 з 37 сторінок

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Даний матеріал методрозробки являє собою зміст відкритого уроку виробничого навчання з навчального модуля «КРВ – 4.4 Виконання ремонту одягу та оновлення швейних виробів», по професії кравець, освітньо-кваліфікаційного рівня «кравець 4 розряду», де розглянуто тему уроку «Ремонт одягу різними способами».

Методична розробка присвячена застосуванні ІКТ на уроці виробничого навчання, а також використання хмарних технологій з метою ефективного повторення попереднього матеріалу, доведення та засвоєння нового матеріалу. Методична мета уроку реалізується шляхом використання хмарних технологій, мультимедійної призентації, яка розроблена з метою підвищення пізнавальної активності здобувачі освітив на уроці виробничого навчання, полегшення розуміння й сприйняття технологічних операцій.

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.

Нещодавно завантажили