Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Платна розробка

Конспект "Використання нетрадиційних технік зображувальної діяльності у формуванні творчих здібностей дітей дошкільного віку».

docx

Виховна робота

Для кого: Дошкільнята (3-4 роки), Дошкільнята (4-5 років), Дошкільнята (5-6 років)

10.09.2022

174

1

0

Вміст матеріалу: показано 4 з 10 сторінок

docx
41,0 Кб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

План

1. Теоретична частина.«Використання нетрадиційних технік зображувальної діяльності у формуванні творчих здібностей дітей дошкільного віку».

2. Знайомство з нетрадиційними способами зображення.

3. Практична частина.

4. Висновок.

5. Використана література

  1. Теоретична частина.«Використання нетрадиційних технік зображувальної діяльності у формуванні творчих здібностей дітей дошкільного віку».

У зображувальній діяльності закладені великі можливості для розвитку творчих здібностей дітей, реалізація яких багато у чому залежить від ефективного педагогічного керівництва. Якщо дитина байдуже проходить повз квітучу вишню, не радіє жовтогарячим кульбабам, не реагує на нову картину, яку вихователь розмістив на видноті, ми замислюємось: «Чому так сталося?» А сталося це тому, що дитину не навчили помічати прекрасне у навколишньому, емоційно реагувати на нього, радіти красі. На жаль, це непоодиноке явище трапляється як серед дітей, так і серед дорослих. Тож миритися з цим не можна, адже духовне становлення особистості залежить від відчуття прекрасного, здатності до естетичного сприймання, а з цього і починається розвиток художніх здібностей.

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.

Нещодавно завантажили
Рекомендуємо