Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Настільно-друковані ігри у роботі з дітьми з ООП
»
Взяти участь Всі події

«Інноваційні технології у формуванні професійних компетентностей на уроках професійно-теоретичної підготовки»

docx

Професійна освіта

Для кого: I курс, II курс, III курс

08.12.2022

33

0

0

Вміст матеріалу:

+Показати ще (39)

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

У статті автор розкриває деякі теоретичні, методичні та практичні аспекти формування професійних компетентностей шляхом використання інноваційних педагогічних технологій та інформаційно-комунікаційних засобів навчання на уроках професійно-теоретичної підготовки. Автором опрацьовано літературні джерела за темою роботи; результати аналізу і систематизації джерел представлено у теоретичній частині роботи. У практичній частині – надано приклади практичного застосування різноманітних форм навчання й виховання учнів та методичну розробку уроку.

Стаття може бути цікавою для викладачів професійно-теоретичної підготовки закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії слюсар із складання металевих конструкцій, електрогазозварник у контексті вдосконалення їх науково-методичної компетентності.

Увага! Автор матеріалу забороняє відтворення, передрук або розповсюдження іншим способом цього матеріалу з сайту «ВСЕОСВІТА» (тексти, фото, відео тощо). Дозволяється лише гіперпосилання на сам матеріал.