Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Настільно-друковані ігри у роботі з дітьми з ООП
»
Взяти участь Всі події
Платна розробка

ігри, які не потребують обладнання

docx

Інклюзивна освіта

Для кого: Дошкільнята (3-4 роки), Дошкільнята (4-5 років), Дошкільнята (5-6 років), 1 Клас, 2 Клас, 3 Клас, 4 Клас, 5 Клас, 6 Клас, 7 Клас, 8 Клас, 9 Клас, 10 Клас, 11 Клас, 12 Клас, Змішаний

01.12.2022

88

0

0

Вміст матеріалу: показано 2 з 4 сторінок

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Ви бачете очі дитини, її радість, шалене задоволення: “Я збила чотири кеглі!!!”. Ви бачите це в її очах, у виразі обличчя. Але ми дуже часто їх шкодуємо, недооцінюємо, і думаємо: “Цього вони не зроблять…”, “Як він може взяти м’яч в руки?”. Але це не так. Кожна дитина може виконувати завдання, якісь дії, рухи, відпочивати, бавитись відповідно до її фізичного та розумового розвитку.

Діти, що мають недоліки у розвитку та важкі вади опорно-рухового апарату, теж прагнуть до руху, спорту, ігор і спортивного самовдосконалення. При цьому спільна гра вважається такою ж важливою сферою спілкування, як і для дітей без порушень у розвитку.

пропоную перелік ігор для дітей з ДЦП, які не потребують додаткового обладнання

це цівкаві та пізнавальні ігри

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.