Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Платна розробка

рухливі ігри з конструктором СОКО

docx

Інклюзивна освіта

Для кого: Дошкільнята (3-4 роки), Дошкільнята (4-5 років), Дошкільнята (5-6 років), 1 Клас, 2 Клас, 3 Клас, 4 Клас, 5 Клас, 6 Клас, 7 Клас, 8 Клас, 9 Клас, 10 Клас, 11 Клас, 12 Клас

21.11.2022

109

0

0

Опис методичного матеріалу:

Конструктор «Соко» допоможе інструктору з фізичного виховання урізноманітнити свій інвентар, усучаснити проведення заняття та нетрадиційно і цікаво провести його. Використання деталей конструктора не обмежується лише заняттям, але і розповсюджується на всі види фізичної діяльності. У молодших дошкільнят це сенсорний розвиток, адже деталі яскраво показують геометричні фігури, форми (великий, малий) і, звичайно, структура покриття деталей – гладка та шорстка поверхня – дозволить розвивати сенсорні сприйняття. У старших дошкільнят - допоможе тренувати зорову пам'ять, розвивати орієнтацію у просторі та рівновагу тощо. Пропонуємо кілька ігор з використанням конструктора «Соко».

Вміст матеріалу: показано 2 з 4 сторінок

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.

Рекомендуємо