Година спілкування спрямована на розвиток в учнів початкових класів вміння керувати своїми емоціями; розрізняти різні емоційні стани; усвідомлювати взаємозв’язок емоцій з діями, формувати готовність до управління емоціями; розвивати доброзичливе ставлення до інших.
















