Конструктор уроків
2
0
64
0
0
0
Урок музичного мистецтва №5 Клас: 2
Тема: Краплі осіннього дощу.
Мета:
Розвивати вміння слухати та аналізувати музичні твори, що відображають картини природи.
Формувати музичний слух, уяву, емоційне сприйняття.
Виховувати любов до рідної природи, уміння бачити красу у навколишньому світі.
1
Урок музичного мистецтва №5 Клас: 2
Тема: Краплі осіннього дощу.
Мета:
Розвивати вміння слухати та аналізувати музичні твори, що відображають картини природи.
Формувати музичний слух, уяву, емоційне сприйняття.
Виховувати любов до рідної природи, уміння бачити красу у навколишньому світі.
2
Хід уроку
1. Організаційний момент
Привітання.
Налаштування дітей на роботу через коротку музичну хвилинку: «Послухайте, як звучать краплинки дощу» (вчитель відтворює звук: пальцями по столу, ксилофон, дзвіночки).
2. Вступна бесіда
Запитання: Яка зараз пора року?
Які звуки ми чуємо восени? (шелест листя, дощ, вітер).
Вчитель: «Сьогодні ми послухаємо, як композитори передають у музиці краплі осіннього дощу».
3. Слухання музики
Прослухати твір В. Косенко «Дощик».
Подивитися м/ф «Капітошка».
Бесіда:
Який настрій музики?
Чи нагадує вона вам краплі дощу?
Якими інструментами композитор передав цю картину?
4. Ритмічна вправа
Учні відтворюють «дощик» ударами пальців по парті:
спочатку тихо (дрібний дощик),
потім голосніше (злива),
знову стихає (краплинки).
виконання руханки «Дощик»
5. Виконання пісні
Вивчення пісні А. Мігай, Н. Кулик «Дощик».
Розучування з рухами.
6. Творче завдання
скласти звукову імпровізацію з шумових інструментів (дзвоники, трикутник, бубон).
7. Підсумок уроку
Що нового ми дізналися?
Які почуття викликала музика?
Урок музичного мистецтва №5 Клас: 2
Тема: Краплі осіннього дощу.
Мета:
Розвивати вміння слухати та аналізувати музичні твори, що відображають картини природи.
Формувати музичний слух, уяву, емоційне сприйняття.
Виховувати любов до рідної природи, уміння бачити красу у навколишньому світі.
Хід уроку
1. Організаційний момент
Привітання.
Налаштування дітей на роботу через коротку музичну хвилинку: «Послухайте, як звучать краплинки дощу» (вчитель відтворює звук: пальцями по столу, ксилофон, дзвіночки).
2. Вступна бесіда
Запитання: Яка зараз пора року?
Які звуки ми чуємо восени? (шелест листя, дощ, вітер).
Вчитель: «Сьогодні ми послухаємо, як композитори передають у музиці краплі осіннього дощу».
3. Слухання музики
Прослухати твір В. Косенко «Дощик».
Подивитися м/ф «Капітошка».
Бесіда:
Який настрій музики?
Чи нагадує вона вам краплі дощу?
Якими інструментами композитор передав цю картину?
4. Ритмічна вправа
Учні відтворюють «дощик» ударами пальців по парті:
спочатку тихо (дрібний дощик),
потім голосніше (злива),
знову стихає (краплинки).
виконання руханки «Дощик»
5. Виконання пісні
Вивчення пісні А. Мігай, Н. Кулик «Дощик».
Розучування з рухами.
6. Творче завдання
скласти звукову імпровізацію з шумових інструментів (дзвоники, трикутник, бубон).
7. Підсумок уроку
Що нового ми дізналися?
Які почуття викликала музика?
Рефлексія від 0 учнів
Сподобався:
Так: 0
Ні: 0
Зрозумілий:
Так: 0
Ні: 0
Потрібні роз'яснення:
Ні: 0
Так: 0