Конструктор уроків
1
Привітаймося музично. Заспіваймо це вітання разом.
2
Розгадай ребус і запиши відповідь у віконечку нижче. Якщо не вмієш розгадувати ребуси, отримай підказки тут http://rebus1.com/ua/index.php?item=manual

3
Поміркуй. Відповіді на питання запиши у віконечку нижче.

4
Переглянь відеоурок
5
Прослухайте: Роберт Шуман. Арабеска (фортепіано).
6
Прослухай варіації для фортепіано Л. Дичко "Українські писанки".
7
Виконай руханку
8
Переглянь індуський танець з балету "Баядерка" Людвіга Мінкуса.
9
Переглянь відеоролик українського закарпатського гурту BLAT. Вони записали ремікс японської народної пісні "Сакура"
10
Виконай розспівку.
Вивчи слова пісні "Ой, на горі та й женці жнуть..."
|
|
Поспівай пісню. Запиши відео, як ти її виконуєш або намалюй ілюстрацію до цієї пісні. Прикріпи фото чи відео виконаної творчої роботи у опції нижче.
11
Виконай вправу. Скрін результату виконання прикріпи в опції нижче.
12
Пограй у кахут самостійно за покликанням https://kahoot.it/challenge/06012737?challenge-id=5fb693e3-ca92-4db0-b5c6-c778895a44a5_1729244019904 . Скрін резуль тату прикріпи уопції нижче.
Пограємо у кахут разом https://play.kahoot.it/v2/?quizId=f1d757bc-ff8c-4514-bf18-17b4235d2e25&hostId=5fb693e3-ca92-4db0-b5c6-c778895a44a5
Рефлексія від 18 учнів
Сподобався:
Так: 18
Ні: 0
Зрозумілий:
Так: 18
Ні: 0
Потрібні роз'яснення:
Ні: 18
Так: 0