Тема уроку: «Читання та виконання креслень з розрізами»
Мета:
* навчальна:
- сформувати у учнів поняття про прості розрізи, правила їх виконання та позначення на кресленнях;
- сприяти формуванню навичок самостійної роботи з опорними конспектами, робочими кресленнями деталей, які містять розрізи;
* розвиваюча: розвивати творче мислення та просторову уяву учнів;
* виховна: виховувати комп’ютерну грамотність та акуратність при виконанні креслень.
Компетентності, які формуються на уроці:
ключові: здатність відповідально ставитися до професійної діяльності, оперативність в прийнятті правильних рішень у позаштатних ситуаціях, здатність діяти в нестандартних ситуаціях, здатність працювати в команді, знання професійної термінології;
загально-професійні: формування графічної грамотності, розвитку просторового мислення, правильне користування технічною документацією;
професійні: знати позначення розрізів на кресленні, відмінності між розрізом і перерізом, визначати тип розрізу .
Тип уроку: урок придбання нових знань.
Форма уроку: комбінована.
Девіз уроку: «Креслення - це мова техніки».
Методи і прийоми навчання: - проблемно-пошуковий;
- метод комп’ютерної підтримки;
- інформаційно-рецептивний:
а) словесний: виклад інформації, повідом-лення учнів;
б) наочний: робота з опорними конспектами, динамічними плакатами, тестами
Хід уроку.
1. Оголошення теми, мети і завдань уроку.
2. Актуалізація опорних знань учнів. Перевірка домашнього завдання.
3. Пояснення та демонстрація навчального матеріалу.
3.1. Утворення розрізу і позначення його на кресленнику.
3.2. Відмінності між перерізом і розрізом.
3.3. Позначення розрізів.
4. Закріплення вивченого матеріалу.
Робота з тестовими завданнями по темі "Позначення розрізів"
5. Підведення підсумків уроку та оголошення домашнього завдання.






















