Відбувся у четвер 22 квітня 2021 року о 18:00
«Здоров'язбережувальні технології в освіті дітей з порушеннями інтелектуального розвитку»
кандидатка педагогічних наук, старша наукова співробітниця відділу освіти дітей з порушеннями інтелектуального розвитку Інституту спеціальної педагогіки і психології імені Миколи...читати все
кандидатка педагогічних наук, старша наукова співробітниця відділу освіти дітей з порушеннями інтелектуального розвитку Інституту спеціальної педагогіки і психології імені Миколи Ярмаченка НАПН України. Авторка та співавторка понад 80 опублікованих наукових та навчально-методичних праць.
приховати59 грн.
до 22 квітня включно
90 грн.
з 23 квітня
Чудова новина для всіх користувачів. У разі замовлення сертифікату ви матимете можливість безкоштовно завантажити:
- унікальний авторський матеріал - Квест "Країна Здоров'я";
- офтальмотренажер "Чарівні сніжинки";
- алгоритм проведення здоров'язбережувального проєкту.
Проблема здоров’я дітей у будь-якому суспільстві та за будь-яких соціально-економічних і політичних умов завжди є актуальною, своєчасною та досить складною, бо визначає майбутнє країни, генофонд нації, науковий та економічний потенціал суспільства.
Сучасний освітній процес визначається певним набором технологій, що спрямовані на формування всебічно розвиненої, повноцінної, гармонійної особистості. Відтак здоров’язбережувальні технології постають однією з таких методологічних установок.
Сьогодні здоров’язбережувальні технології, здоров’язбереження та інші інноваційні поняття досить активно впроваджуються в практику та науково-дослідні розробки щодо осмислення проблем освіти, розвитку, виховання, медичного забезпечення дітей в освітніх установах.
Як впровадити їх в процес навчання і виховання дітей з порушеннями інтелектуального розвитку? Які методичні розробки будуть корисними?
Сподіваємося, що науково обґрунтовані та підтверджені практикою рекомендації будуть творчо застосовані й збагачені фахівцями у процесі роботи з формування здоров’язбережувальної компетентності дітей зазначеної категорії.
Формування професійної компетентності педагогічних працівників щодо впровадження здоров’язбережувальних технологій в процес корекційно-розвиткової та навчально-виховної роботи з дітьми з порушеннями інтелектуального розвитку в умовах освітньої інклюзії.
на основі аналізу психолого-педагогічної літератури ознайомити учасників з сутністю здоров’язбережувальних технологій та новими підходами щодо використання їх у практиці навчання та виховання дітей з ПІР;
проінформувати щодо особливостей використання здоров’язбережувальних технологій на етапах дошкільного та початкового шкільного навчання;
розвинути вміння використовувати сучасні здоров’язбережувальні технології навчання та взаємодії з учнями/вихованцями з інтелектуальними порушеннями в напрямі формування у них здоров’язбережувальної компетентності;
сформувати здатність ефективно застосувати запропонований інформаційний матеріал у власній педагогічній практиці.
знання сучасних підходів та основних понять щодо впровадження здоров’язбережувальних технологій в освітній процес;
узагальнення та систематизація методичних знань з використання здоров’язбережувальних технологій та взаємодії з дітьми з інтелектуальними порушеннями в напрямі формування у них здоров’язбережувальної компетентності;
здатність використовувати запропонований навчально-методичний інструментарій в педагогічній практиці;
дотримання деонтологічних норм стосунків між усіма учасниками освітнього процесу.
Фахівці спеціальних закладів дошкільної, загальної середньої освіти та закладів з інклюзивною формою навчання, педагоги інклюзивно-ресурсних центрів, викладачі та студенти закладів вищої освіти, батьки.
Реєстрація на вебінар
Сповіщення про початок
Перегляд
Обговорення
Запис вебінару
Проходження тестуванняСертифікат
Матеріали в текстовому форматі ПрезентаціяДодатковий рейтинг (+20 одиниць)
Зареєструватися на вебінарСповіщення про початок
Перегляд
Обговорення
Запис вебінару
Проходження тестуванняСертифікат
Матеріали в текстовому форматі ПрезентаціяДодатковий рейтинг (+20 одиниць)
Замовити СертифікатОрганізаторка вебінарів
методистка з організації вебінарів на Всеосвіті, кандидатка педагогічних наук.
З питань співпраці звертайтеся в особисті повідомлення.
Дивитись інші вебінари